Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Beesafe wyjdzie poza ubezpieczenia komunikacyjne. Insurtech zaoferuje klientom nowe produkty

W ciągu roku Beesafe udało się pozyskać 100 tys. klientów. Insurtech oferować będzie m.in. ubezpieczenia mieszkań oraz NNW inne niż komunikacyjne

Insurtech Beesafe pochwalił się przekroczeniem granicy 100 tys. klientów w ciągu nieco ponad roku funkcjonowania. Startup sprzedaje ubezpieczenia przez swoją stronę internetową, gdzie klient otrzymuje ofertę po podaniu zaledwie dwóch danych (numeru rejestracyjnego i swojej daty urodzenia), oraz za pośrednictwem internetowych porównywarek ubezpieczeń, jak Rankomat, Porówneo czy Mubi.

Przeczytajcie także: Polisy Beesafe można dodawać do portfeli elektronicznych

Firma sprzedaje głównie ubezpieczenia komunikacyjne, a więc OC i AC, oraz dodatki do nich, takie jak assistance samochodowe czy NNW. Ma się to jednak wkrótce zmienić. – Myśląc o przyszłości, widzę trójkąt z trzema wierzchołkami – jeden z nich to nowe produkty, drugi – nowe kanały dystrybucji, trzeci – nowe rynki. Prowadzimy rozważania w każdym z tych trzech wymiarów. Na dziś podjęliśmy na 100 proc. decyzję o rozszerzeniu oferty produktowej, w pozostałych wymiarach dyskusje są jeszcze w toku – mówi Rafał Mosionek, prezes Beesafe. Jakie produkty mogą się pojawić w ofercie startupu? Ubezpieczenia mieszkań, NNW inne niż komunikacyjne, różne rodzaje assistance, polisy turystyczne lub dotyczące zdrowia. Wybór między nimi i kolejność wdrożeń będzie zależała od potencjału biznesowego.

Przeczytajcie także: Raport insurtechy w Polsce do pobrania

Beesafe jest jedną z marek należących do grupy VIG i sprzedaje ubezpieczenia Compensy. Polska została wybrana jako kraj, w którym projekt jest rozwijany i został pilotażowo wprowadzony, z możliwością przeniesienia rozwiązania na inne rynki. Jak wynika z zapowiedzi Rafała Mosionka, ekspansja geograficzna też jest obecnie tematem dyskusji.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies