Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole kusi nowych klientów. Można dostać nawet 555 zł

Credit Agricole zachęca do otwierania u siebie rachunków. Za założenie konta i przelanie tam min. 300 zł bank obiecuje bonus w wysokości 55 zł

Credit Agricole uruchomił promocję, z której mogą skorzystać nowi klienci. Aby wziąć w niej udział, muszą oni do końca kwietnia otworzyć Konto dla Ciebie – można to zrobić w placówce instytucji, poprzez infolinię albo bankowość internetową, w tym aplikację mobilną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na otrzymywanie ofert marketingowych. Wysokość premii jest uzależniona od aktywności w korzystaniu z konta i karty.

Przeczytajcie także: Nowe POS-y pojawiły się w ofercie Adyena

Jednorazowo klient może trzymać 55 zł, jeśli na rachunek wpłynie minimum 300 zł. Musi to nastąpić nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto. Jeśli zatem konto zostanie założone w styczniu, pieniądze muszą się na nim pojawić do końca lutego. W tym przypadku premia zostanie wypłacona w marcu.

Zasady wypłacania drugiej premii, za płatności, są bardziej skomplikowane. Przy zakładaniu konta klient określa, jaką kwotą jest zainteresowany: 50, 150 lub 500 zł, a potem musi spełnić warunki, by otrzymać te środki. Podane wartości stanowią jednak stawki maksymalne, a rzeczywista nagroda może być niższa.

Przeczytajcie także: Bolt wdrożył system POS Dotykački

Jeżeli klient Credit Agricole wskaże 50 zł jako preferowaną premię, to w kolejnym miesiącu musi wykonać minimum trzy płatności kartą przypisaną do konta (także online). Liczą się też płatności mobilne oraz Blikiem. Spełnienie tego warunku uprawnia do otrzymania nagrody, czyli moneybacku w wysokości 3 proc. łącznej wartości wszystkich płatności z danego miesiąca, ale nie więcej niż 8,35 zł. I tak przez sześć miesięcy. W każdym z nich trzeba spełnić warunek minimum trzech płatności kartą.

W przypadku wyższych kwot premii mechanizm jest podobny. Po wskazaniu 150 zł klient musi jednak miesięcznie wykonać minimum pięć płatności kartą, maksymalna premia miesięczna wynosi 12,5 zł, a dostawać można ją przez rok. Z kolei po wybraniu 500 zł, klient musi w każdym miesiącu przynajmniej 10 razy zapłacić kartą, by otrzymać 3 proc. ze swoich płatności (maksymalnie 25 zł w jednym miesiącu). Ostatni wariant pozwala korzystać z bonusów przez 20 miesięcy.

Credit Agricole oferuje też lokatę w aplikacji mobilnej oprocentowaną w wysokości 3 proc. w skali roku. Lokatę należy założyć do 14 dni od otwarcia konta. Lokata jest roczna a jej maksymalna kwota to 75 tys. zł.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies