Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Premiera Rankingu 100 największych, polskich firm w branży płatniczej już w poniedziałek. Nie przegapcie

Raport z rankingiem, którego partnerami głównymi są Visa oraz Przelewy24, będzie można przeczytać na stronie cashless.pl

Już w najbliższy poniedziałek redakcja serwisu cashless.pl opublikuje pierwszy na polskim rynku Ranking 100 największych polskich firm w branży płatniczej. W jednym miejscu będziecie mogli sprawdzić, kto jest kim w polskich płatnościach, w jakiej skali prowadzi swój biznes, ile zatrudnia pracowników, ile zarabia, itd. Tego rodzaju opracowania przygotowywane są przez różne ośrodki badawcze dla innych branż. My po raz pierwszy w Polsce zdecydowaliśmy się przedstawić pod tym kątem sektor płatności.

Przeczytajcie także: Oto raport Insurtechy w Polsce

W raporcie, oprócz głównego rankingu, w którym uszeregowano 100 największych spółek pod względem osiąganych przychodów, znajdzie się kilka rankingów szczegółowych, odnoszących się do wyniku netto, liczby pracowników, rentowności, kapitałów własnych itd. Do tego dołożyliśmy komentarze i wypowiedzi uznanych na polskim rynku specjalistów i managerów. Całość będzie można przeczytać na stronie cashless.pl.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wprowadzi do oferty nowe płatności

Jak wspomniałem, tegoroczny ranking to pierwsza taka publikacja, ale na pewno nie ostatnia. Projekt będziemy kontynuować i rozwijać, a kolejną edycję przygotujemy pod koniec przyszłego roku. Liczymy, że dzięki tym publikacjom będziemy promować branżę płatniczą jako jedną z najciekawszych, najszybciej rozwijających się i najnowocześniejszych części polskiej gospodarki.

Projekt wsparli, jako partnerzy główni, Visa oraz Przelewy24.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies