Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO BP płaci za klientów z polecenia. W nowej odsłonie akcji promocyjnej oferuje nawet 1 tys. zł

Akcja potrwa do 30 grudnia. Za każdego klienta z polecenia bank płaci 100 zł

PKO BP uruchomił trzecią edycję programu poleceń. Za każdą skuteczną rekomendację Konta za Zero lub Konta bez Granic osoba polecająca otrzyma 100 zł (maksymalnie 1 tys. zł za 10 poleceń). Z kolei osoba z polecenia dostanie w pierwszym przypadku 100 zł, a w drugim 150 zł. Najświeższa edycja programu potrwa do 30 grudnia.

Przeczytajcie także: Posiadacze smartfonów Huawei mogą płacić zbliżeniowo Blikiem

Aby wziąć udział w akcji "Polecam PKO Bank Polski", należy się w niej zarejestrować. Bank zapyta uczestnika m.in. o numer telefonu, który stanie się kodem polecenia. Warto pamiętać, że musi on być zgodny z numerem klienta widniejącym w bankowych danych. Konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu usługi i wyrażenie zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych.

Po rejestracji klient może już polecać rachunki w PKO. Można to robić osobiście, mailowo albo za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jakie warunki musi spełnić plecenie, by było skuteczne? We wniosku o otwarcie konta musi się pojawić wspomniany kod, a nowy klient jest zobowiązany do zaakceptowania regulaminu i wyrażenia zgód marketingowych.

Przeczytajcie także: Allegro stawia na płatności odroczone

Ponadto nowy klient w ciągu 30 dni od otwarcia konta musi wykonać minimum trzy transakcje bezgotówkowe kartą do konta oraz trzy transakcje Blikiem z aplikacji IKO powiązanej z nowo otwartym kontem (nie są wliczane transakcje w bankomatach). Alternatywnie można wykonać dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub Blikiem z aplikacji IKO na łączną kwotę minimum 500 zł w przypadku Konta za Zero lub 1 tys. zł dla Konta bez Granic.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies