Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium przygotował promocję dla firm. Pakiet Smart Terminal Plus to alternatywa dla kasy fiskalnej

Nową ofertę banku można łączyć z programem Polska Bezgotówkowa

Bank Millennium przygotował dla klientów firmowych pakiet Smart Terminal Plus. Jest on skierowany do podmiotów handlowo-usługowych, które w ramach tej usługi otrzymają terminal płatniczy NexGo N3 z aplikacją sprzedażową Novitus Bill i bezprzewodową drukarką fiskalną Deon Online. Zestaw jest alternatywą dla kasy fiskalnej, pozwala rejestrować transakcje i zarządzać asortymentem.

Przeczytajcie także: Olx wprowadza nowe prowizje

Instytucja wyjaśnia w komunikacie, że Smart Terminal Plus umożliwia m.in. dodawanie i konfigurowanie nowych towarów, ustalanie cen, rabatów, generowanie raportów, a także optymalizację kosztów za sprawą analizy sprzedaży, paragonów oraz danych fiskalnych. Zestaw zapewnia szybkie i proste połączenie GSM z Centralnym Repozytorium Kas i spełnia wymogi projektu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, wskazującego na obowiązek integracji terminala płatniczego z kasą rejestrującą.

Przeczytajcie także: IdoSell integruje się z Packetą

Klient zainteresowany pakietem będzie musiał podpisać umowę trójstronną na najem terminala wraz z aplikacją. Za pierwszy opłata wyniesie 39 zł netto miesięcznie (możliwe jest dofinasowanie z programu Polska Bezgotówkowa). Miesięczna opłata netto za apkę wynosi 24,90 zł. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje rabat na zakup drukarki fiskalnej: 400 zł. Serwisant z uprawnieniami do fiskalizacji skonfiguruje ze sobą urządzenia oraz przeszkoli klienta z obsługi urządzeń. Nowi klienci mogą liczyć na bezpłatne prowadzenie Konta Mój Biznes i kont walutowych przez 2 lata, a po spełnieniu określonych warunków otrzymają oni do 1,5 tys. zł premii.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies