Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa wersja aplikacji BNP Paribas. Zobaczcie, jak teraz wygląda pulpit GOmobile

Całkowicie przebudowany przez BNP Paribas pulpit aplikacji GOmobile ma pozwolić bankowi na wprowadzanie nowych funkcji

W marketach App Store oraz Google Play znajdziecie przygotowaną przez BNP Paribas nową wersję aplikacji GOmobile, oznaczoną numerem 2.10. W porównaniu z poprzednią wersją oprogramowania apka zawiera kilka zmian, ale najważniejsza i najbardziej rzucająca się w oczy dotyczy pulpitu dostępnego po zalogowaniu.

Przeczytajcie także: Oto najlepiej oceniane aplikacje bankowe na polskim rynku

– Całkowicie go przeprojektowaliśmy, dając klientom nowe wrażenia po zalogowaniu. Ekran stał się bardziej przejrzysty i intuicyjny. Klienci dostali też możliwość jego personalizacji i wyboru prezentacji funkcji, które są dla nich najbardziej istotne – mówi Jarosław Mastalerz, dyrektor Departamentu rozwoju kanałów cyfrowych w BNP Paribas.

Jego zdaniem wprowadzone zmiany to efekt m.in. badań dotyczących wygody korzystania z aplikacji. Nowe rozwiązania mają też ułatwić BNP Paribas dodawanie w najbliższej przyszłości kolejnych funkcji, nad którymi bank już pracuje.

Przeczytajcie także: GOmobile ułatwia teraz zarządzanie zbliżeniowością na kartach

Przedstawiciel BNP Paribas dodaje również, że przy okazji ostatniej aktualizacji pojawiło w GOmobile kilka nowych funkcji. – Na przykład klienci, którzy mają zadłużenie w karcie kredytowej, mogą rozłożyć je w aplikacji na raty i utworzyć nowy plan ratalny. Natomiast ci, którzy skorzystali z oferty kredytu Czyste Powietrze, znajdą w aplikacji szczegóły produktu – powiedział serwisowi cashless.pl Jarosław Mastalerz.

GOmobile to jedna z najwyżej ocenianych aplikacji bankowych na polskim rynku. Średnia ocen w markecie Google Play wynosi 4,6 pkt. na 5 możliwych, co daje aplikacji BNP Paribas 6. miejsce na polskim rynku. Z kolei w App Store GOmobile ma 4,7 pkt., co plasuje tę aplikację na 4. miejscu w kraju. Więcej na ten temat w tekście IKO oraz Moje ING mobile. To najlepiej oceniane aplikacje bankowe na polskim rynku.

A nowy pulpit GOmobile wygląda tak, jak na poniższej ilustracji. Użytkownik może przesuwać poszczególne kafle w poziomie. Może też na przykład decydować, które jego produkty mają być wyświetlane na pulpicie, a które nie.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies