Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa aktualizacja aplikacji BNP Paribas. Za pomocą GOmobile można zarządzać funkcją zbliżeniową kart

Aktualizacja GOmobile przynosi też usługę umożliwiającą podpisywanie dokumentów bez konieczności wizyty w oddziale

W marketach App Store oraz Google Play znajdziecie najnowszą aktualizację aplikacji mobilnej BNP Paribas, która zawiera kilka nowych funkcji. Pierwsza z nich umożliwia włączanie i wyłączanie płatności zbliżeniowych w tradycyjnych kartach. To wyjście naprzeciw niektórym klientom, którzy wciąż obawiają się technologii bezstykowej. Obawy te są potęgowane informacjami o udanych kradzieżach pieniędzy z kart zbliżeniowych np. przez fałszywych kontrolerów biletów w autobusach. Większość tego typu doniesień, o ile nie wszystkie, jest nieprawdziwych.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadził nowe funkcje do GOmobile

Natomiast druga nowość wprowadzona przez aktualizację GOmobile to możliwość potwierdzania niektórych dyspozycji bezpośrednio w smartfonie. Dzięki usłudze klienci mogą zapoznać się z dokumentem w aplikacji i podpisać go bez konieczności odwiedzania oddziału. Co ciekawe, wykorzystywanie aplikacji mobilnej do autoryzacji operacji zlecanych w innych kanałach to obecnie jeden z najważniejszych trendów w rozwoju bankowości mobilnej. Instytucje, m.in. mBank czy PKO BP, wykorzystują mobilną autoryzację np. do potwierdzania wpłat i wypłat gotówki w oddziałach. mBank stosuje ją także do identyfikacji klientów na infolinii.

Przeczytajcie także: Nowa konkurencja Jokr i InPost Fresh

Wprowadzone przez BNP Paribas nowe usługi do GOmobile to kolejny etap rozwoju tej aplikacji. Niedawno bank wprowadził ułatwienia dla korzystających z usług kilku banków, czyli możliwość spłaty zobowiązań wobec BNP Paribas bezpośrednio z rachunków prowadzonych w innych instytucjach. Pojawiła się także opcja powiązania z kartą wielowalutową kont prowadzonych w euro czy dolarach. Więcej na ten temat w tekście Otwieranie kont walutowych i spłata karty kredytowej z konta w innym banku. Nowości w aplikacji BNP Paribas.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies