Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Otwieranie kont walutowych i spłata karty kredytowej z konta w innym banku. Nowości w aplikacji BNP Paribas

Z deklaracji BNP Paribas wynika, że aktualizacja GOmobile zawierająca nowe funkcje powinna pojawić się w najbliższych dniach

BNP Paribas informuje, że lada moment w marketach App Store orz Google Play powinna pojawić się aktualizacja aplikacji GOmobile, która zawierać będzie kilka nowych funkcji. – Nowe możliwości ułatwią życie osobom, które korzystają z usług kilku banków, ale to w naszym mają pożyczkę, czy kartę kredytową. Dzięki nowym rozwiązaniom będą mogli wygodnie spłacać raty lub zadłużenie w karcie – bez konieczności kopiowania danych – powiedział Jarosław Mastalerz, dyrektor departamentu rozwoju kanałów cyfrowych w BNP Paribas.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadza opłatę od transakcji zagranicznych

Mastalerz dodał, że kolejne, nowe usługi mogą zainteresować klientów często rozliczających się w walutach obcych. Po zmianach, w prosty sposób podepną w aplikacji rachunki do karty Multiwalutowej oraz otworzą konto walutowe. Niedawno BNP Paribas ogłosił zmiany w cenniku, które dotyczą także użytkowników karty Multiwalutowej. Są niekorzystne dla klientów, bo transakcje w walutach obcych realizowanych taką kartą (i kilkoma innymi) będą obciążone dodatkową prowizją w wysokości 5 proc.

Wśród dodanych funkcji w GOmobile będzie też spłata raty kredytu lub zadłużenia na karcie kredytowej z konta w innej instytucji, możliwość otwierania kont oszczędnościowych oraz uproszczony proces składania wniosków o limit odnawialny.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wszedł do systemu mojeID

Natomiast w ciągu kilku najbliższych tygodni na rynku ma pojawiać się zupełnie nowa aplikacja BNP Paribas, przygotowana przy współpracy ze szwedzkim fintechem Doconomy. Aplikacja będzie pokazywać ślad węglowy oraz wodny zakupów realizowanych kartą płatniczą. Przy czym aplikacja będzie dostępna nie tylko dla klientów BNP Paribas, ale i kilku innych instytucji, dzięki wykorzystaniu tzw. otwartej bankowości. Więcej na ten temat w tekście BNP Paribas udostępni nową aplikację mobilną. Pozwoli obliczyć ślad węglowy i wodny wydatków kartą.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies