Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności odroczone w terminalach płatniczych. Paytel nawiązał współpracę z właścicielem marki Mokka

Z płatności odroczonych Mokka będzie mógł korzystać każdy właściciel firmy przyjmujący płatności bezgotówkowe za pomocą nowoczesnego terminala od Paytel

Paytel, operator terminali płatniczych należący do portugalskiej grupy SIBS, nawiązał współpracę z firmą Revo Technologies, która na polskim rynku działa pod marką Mokka. Jak donosi dzisiejszy Puls Biznesu, efektem tej współpracy jest oferta tzw. płatności odroczonych (z angielskiego BNPL – buy now, pay later). Z rozwiązania korzystać mogą wszyscy klienci Paytel, przyjmujący płatności za pomocą nowoczesnego terminala NexGo N3.

Przeczytajcie także: Paytel zmienia logo i zapowiada wiele nowości

Revo Technologies to firma wywodząca się z rynku rosyjskiego. Działa w kilku krajach – a od niedawna także w Polsce. Specjalizuje się w oferowaniu usług BNPL w handlu stacjonarnym.

Natomiast Paytel kilka dni temu poinformował o zmianie identyfikacji wizualnej i zaprezentował kilka nowości w swojej ofercie. Jedną z nich jest wspomniany wyżej wielofunkcyjny terminal oparty na systemie Android, oferujący wiele funkcji dodatkowych, takich jak właśnie usługi BNPL, pożyczki, przyjmowanie i wydawanie paczek kurierom czy oprogramowanie kelnerskie.

Przeczytajcie także: Płatności odroczone w Polsce. Raport cashless.pl

Płatności odroczone to obecnie jeden z najsilniejszych trendów rządzących rozwojem handlu internetowego. Rzadziej trafiają do tradycyjnych sklepów, gdzie muszą konkurować z kartami kredytowymi czy kredytami ratalnymi. Niemniej w Polsce takie rozwiązanie jest już dostępne za sprawą polskiego fintechu PayPo, który współpracuje na tym polu z siecią sklepów CCC. PayPo chce też zaoferować odroczenia płatności za zakupy w dowolnym sklepie stacjonarnym dzięki karcie płatniczej Visa. Więcej na temat tego pomysłu podobnego do karty Twisto w tekście Nowa usługa PayPo. Polski fintech wprowadzi do oferty karty płatnicze z logo Visa.

Źródło: Puls Biznesu

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies