Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Moneyback na kredytówkach w Revolucie. Bank rozpoczyna testy 

Revolut promocją "cashback" zachęca klientów w Polsce i na Litwie, by sięgnęli po jego ofertę kredytową

Revolut rozpoczął testy nowej funkcji w aplikacji. To moneyback (bank używa nazwy cashback) na kartach kredytowych. Część klientów w Polsce otrzymała właśnie powiadomienia o zmianie regulaminu. Wynika z niej, że fintechowy bank zwróci część kwoty transakcji, jeśli klient do płatności użył karty kredytowej w ramach przyznanego limitu. Wielkość zwrotu jest ustalana indywidualnie, choć jak udało mi się dowiedzieć, w testach sprawdzane są widełki od 0,1 proc. do 0,2 proc. Oferta dotyczy osób, które otrzymały powiadomienie o testach, posiadają już kartę kredytową od Revoluta lub zamówią ją do końca grudnia.

Przeczytajcie także: Kredyty dla wszystkich klientów Revoluta

Revolut pozwala łączyć moneyback od płatności kartą kredytową z podobnymi zwrotami środków przyznawanymi w ramach programu Rewards. Nie określono górnego limitu zwracanej kwoty. To inaczej niż w przypadku klientów posiadających karty Metal, którzy miesięcznie w ramach podobnej usługi mogą odzyskać do 49,99 zł, czyli tyle, ile wynosi opłata za prowadzenie konta. Bank przyznaje im 0,1 proc. zwrotu kwoty transakcji przeprowadzonej w Europie oraz 1 proc. od pieniędzy wydanych w pozostałych krajach.

Przeczytajcie także: Autopay zintegrowany z e-TOLL

Objęcie promocją klientów, którzy nie zamówili jeszcze karty kredytowej, oznacza, że Revolut chce ich zachęcić w ten sposób do skorzystania z jego oferty kredytowej. Moneyback powiązany z takimi kartami wprowadzono tylko dla osób korzystających z usług banku w Polsce i na Litwie. Tymczasem dzisiaj Revolut Bank ma ruszyć na Węgrzech, a w czwartek w kolejnym kraju w Zachodniej Europie. Do końca tygodnia bankowa oferta fintechu ma być dostępna w 15 krajach Unii Europejskiej.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies