Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kredyty i karty kredytowe już wkrótce dla wszystkich klientów Revoluta. Spółka zwiększa limity oraz wydłuża czas spłaty zobowiązań

Już pod koniec września z nowej oferty Revoluta będą mogli skorzystać wszyscy klienci, którzy przejdą weryfikację zdolności kredytowej

Revolut poinformował, że w ramach swoich usług bankowych zwiększa limity w kartach kredytowych oraz kredytach konsumenckich. W pierwszym przypadku limit wzrośnie z 20 do 50 tys. zł, w drugim z 50 do 100 tys. zł. W przypadku kredytów wydłuży się też okres spłaty, o który mogą wnioskować klienci: zamiast maksymalnie pięciu lat, będzie to osiem lat.

Przeczytajcie także: Allegro wprowadza zmiany w metodach dostawy

Fintech ogłosił w swoim komunikacie, że do tej pory udzielił w naszym kraju kredytów i limitów w kartach kredytowych na kwotę 30 mln zł. Spółka przypomniała też, że o środki w ramach tych usług można się ubiegać w pełni online, za pośrednictwem aplikacji w zakładce Kredyty. Z końcem września oferta kredytowa stanie się dostępna dla wszystkich uprawnionych klientów Revoluta w Polsce.

Niespełna rok temu Revolut ogłosił, że uruchamia w Polsce bank. W pierwszej kolejności zaproszenia do korzystania z jego usług otrzymali klienci najaktywniej korzystający z rozwiązań brytyjskiego fintechu. Pod koniec ubiegłego roku instytucja rozpoczęła wydawanie w Polsce kart kredytowych oraz udzielanie kredytów konsumenckich. Także i w tym przypadku do pilotażu Revolut zaprosił wybranych klientów. Początkowo limit dla karty i kredytu wynosił 20 tys. zł.

Przeczytajcie także: Sztuczna inteligencja pomaga w analizie szkód po huraganie Ida

Warto zaznaczyć, że Revolut zaproponował swoim klientom większe limity krótko po tym, jak kredyty w kwocie do 90 tys. zł zaoferowała inna instytucja – stawiający pierwsze kroki na rynku Aion Bank. Wiele wskazuje na to, że brytyjska spółka chce albo będzie musiała walczyć o klientów na różnych frontach – niedawno szef fintechu, Nikołaj Storonski, ogłosił, że jego firma opracowuje usługę z zakresu płatności odroczonych. Szykuje się zatem starcie m.in. z Klarną.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies