Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior ze specjalną ofertą dla kredytobiorców. Mogą liczyć na darmowy dostęp do Alertów BIK

Promocja potrwa do 30 listopada, a jej uczestnicy uzyskają dostęp do darmowych alertów na 12 miesięcy

Alior poinformował o uruchomieniu promocji we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej. Klienci, którzy do 30 listopada złożą wniosek o pożyczkę lub kredyt konsolidacyjny i zawrą umowę z bankiem, mogą liczyć na darmowe korzystanie z Alertów BIK. Instytucja powiadomi klienta o przyznaniu usługi SMS-em, w ciągu pięciu dni roboczych od daty wypłaty środków. Aktywowane przez klienta Alerty BIK będą ważne przez 12 miesięcy.

Przeczytajcie także: Z aplikacji InPost Mobile korzysta 7 mln osób

Bank w swoim komunikacie podaje, że dwie trzecie Polaków uważa, iż w czasie pandemii znacznie wzrosło ryzyko wyłudzenia wrażliwych danych. Aktywność klientów, nie tylko ta bankowa, przeniosła się do sieci, co wiąże się z nowymi zagrożeniami. Alerty BIK ostrzegają użytkownika przed próbami wyłudzenia w trybie 24/7 przez cały rok. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie banku.

Przeczytajcie także: PayPal przejmuje Paidy za 2,7 mld dolarów

Warto przypomnieć, że Alior już pod koniec sierpnia informował o współpracy z Biurem Informacji Kredytowej. W jej wyniku posiadacze rachunków osobistych będą mogli zamawiać i opłacać bezpośrednio w bankowości elektronicznej raport BIK. To szczegółowa historia zobowiązań finansowych, nie tylko kredytowych. Pojedynczy raport BIK kosztuje 39 zł. Pakiet sześciu raportów, które można pobrać w ciągu roku – 99 zł. Wcześniej podobne rozwiązanie zostało wdrożone przez kilka innych instytucji, w tym ING, PKO BP (wraz z Inteligo) oraz Santander Consumer Bank.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies