Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pierwsze karty Aion Banku już u klientów. Zobaczcie, jak wyglądają

Aion Bank wydaje karty debetowe z logo Mastercard. Zgodnie z najnowszym trendem są pionowe

Aion Bank dostarczył już do klientów pierwsze karty. Zgodnie z najnowszym trendem zaprojektowano je w taki sposób, że grafika po obu stronach plastiku jest ustawiona pionowo. Z przodu nie umieszczono też numerów oraz imienia i nazwiska właściciela. Znajdują się one na rewersie karty, tak jak pozostałe dane.

Tak wygląda przód:

A tak wygląda tył karty:

Numer karty wypisany jest w czterech rzędach. Na zdjęciu powyżej widać pierwszą i ostatnią cyfrę, resztę zamazałem, podobnie jak nazwisko posiadacza.

Przeczytajcie także: Problemy klientów po debiucie Aion Banku

Aion Bank zadebiutował w Polsce w ubiegłym tygodniu, a jego oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników cashless.pl. W weekend pisałem o tym, że część klientów nowego banku miała problem przy zakładaniu konta.

Przede wszystkim chodzi o osoby, które wcześniej korzystały już z usług belgijskiego oddziału Aion Banku. Musiały one odinstalować i zainstalować aplikację bankową, a następnie ponownie założyć konto już z polską ofertą. Z moich informacji wynika, że instytucja dostrzegła problem i wkrótce zaproponuje rozwiązanie.

Przeczytajcie także: Jest już 14. bezgotówkowy podcast cashless.pl

Pod opublikowanym w cashless.pl tekstem dotyczącym debiutu Aion Banku w Polsce pojawiło się ponad 100 komentarzy. Nasi czytelnicy poruszyli wiele kwestii związanych z ofertą banku. Dlatego do najbliższego bezgotówkowego podcastu cashless.pl zaprosiłem Karola Sadaja, szefa Aion Banku w Polsce. Poproszę, by odpowiedział na Wasze pytania. 15. Bezgotówkowy podcast cashless.pl opublikujemy m.in. na platformach Spotify i Apple Podcasts już w piątek. Zapraszam do wysłuchania rozmowy.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies