Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość od PayU i Visy. Dzięki PayU Card Push można błyskawicznie przekazywać środki na konto powiązane z kartą płatniczą

Rozwiązanie może być wykorzystywane w wielu branżach, np. do wypłaty odszkodowań, zwrotu podatków czy przekazywania wygranych w grach i loteriach

PayU poinformowało, że we współpracy z Visą udostępniło firmom usługę do błyskawicznego przesyłania pieniędzy na konto bankowe powiązane z kartą płatniczą. PayU Card Push jest realizowane z wykorzystaniem platformy Visa Direct, umożliwiającej dokonywanie płatności push w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że pieniądze mogą trafić do kontrahenta, pracownika lub innej osoby wkrótce po wysłaniu. Przy czym faktyczna dostępność środków będzie zależała od przyjmującej wpłatę instytucji finansowej i regionu, w którym działa.

Przeczytajcie także: Visa i eService doceniają branżę HoReCa

W pierwszej kolejności z rozwiązania skorzystają partnerzy biznesowi PayU w Polsce i w Czechach, a docelowo na terenie całej Unii Europejskiej. Pierwszym podmiotem, który wprowadził już PayU Card Push, jest platforma crowdfundingowa zrzutka.pl, o czym mogliście przeczytać w tekście: Zrzutka.pl umożliwia natychmiastowe wypłaty środków ze zbiórek na kartę Visa. Wkrótce również Mastercard. Dzięki wdrożeniu użytkownicy serwisu mogą zyskać dostęp do środków zebranych od darczyńców niemal natychmiast po zleceniu wypłaty. Transakcję można zlecić o dowolnej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu.

Przeczytajcie także: PayU i Pizza Hut: jedzenie do stolika zamówicie i opłacicie w apce

Jak wskazują Visa i PayU, rozwiązanie może być wykorzystywane w wielu branżach i w wielu modeiach biznesowych, w których wcześniej nie było miejsca dla kart płatniczych. Za pomocą PayU Card Push można np. zlecić wypłatę odszkodowania z tytułu ubezpieczenia, zwrócić podatki czy przekazać wygraną w grze lub loterii. Usługa może być też wykorzystywana do szybkiego przekazywania wynagrodzeń za wykonaną pracę. Rozwiązanie ma również dawać biznesom szansę na rozwój i wejście na rynek globalny.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies