Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mOrganizer finansów po aktualizacji. To narzędzie do mobilnej księgowości dla klientów mBanku

mBank informuje, że z mOrganizera finansów korzysta już ponad 120 tys. jego klientów

CashDirector, operator aplikacji mOrganizer finansów, pochwalił się aktualizacją tego oprogramowania. Teraz po zrobieniu zdjęcia faktury, jest ona automatycznie przesyłana na platformę księgowości przeznaczoną dla klientów biznesowych mBanku. Następnie wystarczy, że klient zaloguje się na konto w tej instytucji, przejdzie do zakładki Mój biznes, a następnie do skrzynki z wiadomościami. Dokumenty będą tam widoczne w zakładce Do zatwierdzenia, a księgowy zostanie powiadomiony o ich przesłaniu.

Przeczytajcie także: PayU umożliwi płatności cyfrowymi walutami

mBank informuje, że z mOrganizera finansów korzysta ponad 120 tys. klientów. Z pomocą tego narzędzia można wystawiać faktury. Aplikacja automatycznie przypomina również o terminach płatności, informuje, które zobowiązania zostały już opłacone. Umożliwia też samodzielne prowadzenie rachunkowości. Program dostępny na urządzeniach z systemami iOS oraz Android składa się z kilku modułów, a klienci mogą płacić tylko za te części, które ich interesują.

Przeczytajcie także: Aplikacja ING przypomni o konieczności zakończenia parkowania

Księgowość w chmurze ma nieść korzyści nie tylko w zakresie upraszczania czy przyspieszania niektórych procesów. Powinna się także przyczyniać do ograniczania zużywania papieru lub nawet całkowitego eliminowania dokumentów w tej formie. To ważne, bo jak podaje CashDirector, w Polsce wystawia się około 1,5 miliarda papierowych faktur rocznie. Oznacza to wycinkę 255 tysięcy drzew, zużycie 120 tysięcy MWh energii elektrycznej oraz zanieczyszczenie około 6,6 miliardów litrów wody.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies