Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Twisto wprowadza do oferty jednorazową kartę ratalną. Sfinansujecie nią większe wydatki w sklepach stacjonarnych i internetowych

Fintech zapewnia, że jako pierwszy w Polsce wprowadza usługę tego typu

Twisto poinformowało o wprowadzeniu do oferty nowego produktu: jednorazowej karty ratalnej. Z jej pomocą klienci sfinansują większe wydatki w sklepach stacjonarnych lub online. Produkt występuje wyłącznie w formie wirtualnej i można go utworzyć w aplikacji fintechu. Nowe narzędzie płatnicze jest ważne przez 30 dni od wygenerowania, ale w dowolnej chwili można je dezaktywować lub utworzyć nową kartę. Twisto zapewnia, że to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Przeczytajcie także: Visa za 1,8 mld euro przejmie fintech Tink

Pochodząca z Czech firma przekonuje, że jednorazowa karta, kierowana do zarejestrowanych klientów, dobrze uzupełnia jej portfolio produktowe. O ile Twisto Raty są dostępne dla klientów po zakupie, o tyle wspomnianą kartę można przygotować z wyprzedzeniem. Klient najpierw wybiera maksymalną kwotę, którą chcę wydać, a potem określa liczbę miesięcznych rat (od 3 do 12 miesięcy). Mając gotową kartę, może nią zapłacić za swoje zakupy. Kwota wydatków jest ograniczona wysokością limitu ratalnego, ustalanego indywidualnie dla każdego klienta (średnio 6,8 tys. zł).

Przeczytajcie także: Aplikacja e-TOLL PL jest już do pobrania

Koszt zakupu na raty jest każdorazowo widoczny przed utworzeniem katy i zaczyna się od 0 zł. Wydatki z karty można połączyć z usługą “Podziel na trzy”, w ramach której klient rozbija zakup na 3 raty za 0 zł. Jednorazową wirtualną kartą Twisto można posługiwać się w taki sam sposób, jak zwykłą kartą płatniczą – wpisując jej dane podczas płatności w sklepie internetowym lub w sklepach stacjonarnych za pośrednictwem portfeli Google Pay i Apple Pay.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies