Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa promocja w BNP Paribas. Można zdobyć do 300 zł za otwarcie konta i 5 tys. zł w konkursie

Promocja trwa do 30 czerwca lub do wyczerpania puli 3 tys. premiowanych kont

Bank BNP Paribas przygotował dla nowych klientów promocję "Otwórz się na zmiany", w której można otrzymać do 300 zł. Aby skorzystać z tej akcji, należy zarejestrować się na specjalnej stronie do końca czerwca lub do wyczerpania puli 3 tys. premiowanych kont (klient zostanie poinformowany o tym fakcie). Z oferty mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie, które nie posiadają konta w BNP Paribas i nie miały go w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Przeczytajcie także: Blik zbliżeniowy już w regulaminie Millennium

Po zarejestrowaniu się w promocji, klient musi otworzyć konto w banku. Można to zrobić za pośrednictwem serwisu internetowego banku lub aplikacji GOmobile. Warto podkreślić, że dane we wniosku muszą być zgodne z informacjami podanymi w formularzu promocyjnym. Po podpisaniu umowy należy do 16 lipca nadać kod PIN karcie płatniczej.

Aby zdobyć pierwszą część nagrody, czyli 50 zł, klient musi w lipcu wykonać minimum jeden przelew za pomocą serwisu GOonline lub aplikacji GOmobile. Druga nagroda, w kwocie 150 zł, przyznawana jest za wykonanie kartą w sierpniu transakcji bezgotówkowej o wartości minimum 300 zł oraz otrzymanie na rachunek minimum 500 zł. Ostatnie 100 zł przysługuje uczestnikowi, który we wrześniu otrzyma na konto wpływy wysokości minimum 1 tys. zł, wykona minimum 3 przelewy oraz transakcje kartą na kwotę minimum 500 zł. Bonusy będą przelewane na konto w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Przeczytajcie także: Klarna jest już wyceniana na 45,6 mld dolarów

Jednocześnie bank uruchomił konkurs, w którym do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości: 5 tys. zł, 1,5 tys. zł lub 1 tys. zł. Aby wziąć w nim udział, należy zaznaczyć odpowiednie pole podczas rejestracji w promocji ("Tak, chcę wziąć udział w konkursie"). Klient musi też w lipcu zrobić przynajmniej jeden przelew z konta w BNP Paribas na dowolną kwotę. Następnie na stronie promocyjnej należy odpowiedzieć na zadanie konkursowe: "Opowiedz nam, co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji". Czas na to jest od 1 do 30 września. Zwycięzców konkursu wyłoni jury.
Więcej informacji na temat promocji znajdziecie w jej regulaminie.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies