Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w usługach ING. Nowe funkcje dla oszczędzających z IKZE oraz grafika na karcie dla najmłodszych klientów

Wcześniej ING wprowadził też nową usługę do aplikacji mobilnej, pozwalającą na płatności za parkowanie w centrach miast

ING wprowadził kilka zmian do swojego internetowego serwisu transakcyjnego. Najważniejsze z nich dotyczą osób oszczędzających na emeryturę z IKZE Inwestycyjnym. Od teraz klienci mogą sprawdzić samodzielnie historię transakcji, ustawić regularne inwestowanie czy ustawić zlecenie zakupu funduszu w ramach IKZE z opcją zapłaty w późniejszym terminie. ING umożliwia także zamianę IKZE Oszczędnościowego na Inwestycyjne oraz przenieść do tego banku IKZE z innej instytucji bez konieczności wizyty w placówce.

Przeczytajcie także: Pekao wprowadził zdalne zakładanie rachunków maklerskich

Śląski wprowadził też nową grafikę na karcie przedpłaconej przeznaczonej dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Wdrożono również nowe możliwości w Panelu rodzica dla tych klientów, którzy mają dzieci w wieku 13-17 lat. Dzięki temu opiekunowie mogą w jednym miejscu ustalać na kontach swoich pociech np. limity, zgody, powiadomienia itd. Wszystko to znajduje się w sekcji Zarządzanie w Panelu rodzica.

Przeczytajcie także: Credit Agricole rozwija placówki bezgotówkowe

Niedawno nowe funkcje pojawiły się także w aplikacji mobilnej Moje ING mobile. Wśród nich przede wszystkim możliwość zakupu biletów parkingowych. Przy oferowaniu tej usługi ING współpracuje z operatorem aplikacji moBiLET. Na razie aktualizacja Moje ING mobile wprowadzająca płatności za parkowanie pojawiła się jedynie w wersji aplikacji na urządzenia z systemem Android. Więcej na ten temat w tekście: Płatności za parking w aplikacji ING. Śląski szóstym bankiem współpracującym z operatorem apki moBiLET.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies