Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności za parking w aplikacji ING. Śląski szóstym bankiem współpracującym z operatorem apki moBiLET

Na razie z płatności za parkingi mogą korzystać klienci ING posiadający smartfony z systemem Android

W markecie Google Play znajdziecie aktualizację aplikacji Moje ING mobile, która zwiera interesującą nowość, a mianowicie funkcję płacenia za parking w centrach miast. Żeby z niej skorzystać, należy dodać do pulpitu przed zalogowaniem w Moje ING mobile odpowiedni skrót. Następnie aktywuje się usługę podając numery rejestracyjne samochodu. Płatność realizowana jest bezpośrednio z konta w ING.

Przeczytajcie także: BNP Paribas podnosi opłaty i prowizje

Niestety, tego jak aktywacja nowej usługi ING przebiega w praktyce, nie mogę opisać, bo nie udało mi się tego procesu przejść do końca. Kafel z parkingami, który chciałem dodać, nie był jeszcze aktywny. Być może ING kończy jeszcze prace nad tą funkcją. Z informacji zawartej w aplikacji Moje ING mobile wynika też, że wkrótce tożsama aktualizacja ma się pojawić także w App Store, czyli markecie z aplikacjami dla posiadaczy iPhone’ów.

Przeczytajcie także: ING wprowadził aplikację Moje Usługi

Płatności parkingowe w bankowości mobilnej ING oferuje we współpracy z operatorem aplikacji moBiLET. Dzięki temu można wnosić należność za postój w płatnych strefach parkowania kilkudziesięciu polskich miast, w tym od niedawna w Warszawie. ING jest już szóstym bankiem z Polski, który współpracuje z moBiLET-em. Wcześniej taką kooperacją nawiązały: Alior, BNP Paribas, Millennium, PKO BP i Santander. O ile się nie mylę, wszystkie te banki przy współpracy z mobiLETem oferują także zakup biletów komunikacji miejskiej. Zakładam więc, że wkrótce podobna usługa pojawi się także w aplikacji ING.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies