Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności za parking w aplikacji ING. Śląski szóstym bankiem współpracującym z operatorem apki moBiLET

Na razie z płatności za parkingi mogą korzystać klienci ING posiadający smartfony z systemem Android

W markecie Google Play znajdziecie aktualizację aplikacji Moje ING mobile, która zwiera interesującą nowość, a mianowicie funkcję płacenia za parking w centrach miast. Żeby z niej skorzystać, należy dodać do pulpitu przed zalogowaniem w Moje ING mobile odpowiedni skrót. Następnie aktywuje się usługę podając numery rejestracyjne samochodu. Płatność realizowana jest bezpośrednio z konta w ING.

Przeczytajcie także: BNP Paribas podnosi opłaty i prowizje

Niestety, tego jak aktywacja nowej usługi ING przebiega w praktyce, nie mogę opisać, bo nie udało mi się tego procesu przejść do końca. Kafel z parkingami, który chciałem dodać, nie był jeszcze aktywny. Być może ING kończy jeszcze prace nad tą funkcją. Z informacji zawartej w aplikacji Moje ING mobile wynika też, że wkrótce tożsama aktualizacja ma się pojawić także w App Store, czyli markecie z aplikacjami dla posiadaczy iPhone’ów.

Przeczytajcie także: ING wprowadził aplikację Moje Usługi

Płatności parkingowe w bankowości mobilnej ING oferuje we współpracy z operatorem aplikacji moBiLET. Dzięki temu można wnosić należność za postój w płatnych strefach parkowania kilkudziesięciu polskich miast, w tym od niedawna w Warszawie. ING jest już szóstym bankiem z Polski, który współpracuje z moBiLET-em. Wcześniej taką kooperacją nawiązały: Alior, BNP Paribas, Millennium, PKO BP i Santander. O ile się nie mylę, wszystkie te banki przy współpracy z mobiLETem oferują także zakup biletów komunikacji miejskiej. Zakładam więc, że wkrótce podobna usługa pojawi się także w aplikacji ING.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies