Dostaniecie 15 proc. zniżki na hotel, ale musicie zapłacić kartą Visa Business

Dostaniecie 15 proc. zniżki na hotel, ale musicie zapłacić kartą Visa Business

Dodano: 04/07/2016 - 15:40

Za miesiąc startuje kolejna kampania, której celem jest popularyzacja kart wśród przedsiębiorców

To na razie informacja nieoficjalna. Jeżeli jednak prowadzicie biznes i zamierzacie w najbliższym czasie szukać pracownika, rezerwować hotel albo kupować sprzęt RTV/AGD, poczekajcie z tym chwilkę a zaoszczędzicie trochę pieniędzy. Akcja Visy, o której mowa, została podzielona na dwa etapy. Pierwszy startuje 1 sierpnia i polega na specjalnych ofertach przygotowanych wspólnie z dwoma partnerami Visy, czyli serwisem pracuj.pl oraz siecią hoteli Accor Hotels.

Przeczytajcie także: W kartach kredytowych coś drgnęło

I tak, zamawiając ogłoszenie na stronie pracuj.pl oraz opłacając je za pomocą karty Visa Business firmy dostaną 14 dni dodatkowej publikacji anonsu. Natomiast ci z przedsiębiorców, którzy zdecydują się zapłacić kartą za nocleg, dostaną 15 proc. zniżki w hotelach Sofitel, Novotel i Mercure oraz 10 proc. w hotelach Ibis i Ibis Style. Rabat dotyczy pobytów w obiektach zlokalizowanych na terenie Polski a rezerwacji należy dokonać do końca 2016 roku.

Drugi etap kampanii wystartuje we wrześniu. Będzie oparty na znanym już modelu polegającym na zwrocie części wydatków w formie vouchera. Za każde 500 zł wydane i opłacone Visą Business w sklepach stacjonarnych Media Markt i Saturn będzie można otrzymać kupon o wartości 30 zł.

Przeczytajcie także: Oficjalnie: Visa Inc. przejęła Visa Europe

O ile wśród klientów indywidualnych korzystanie z kart bankowych stało się powszechne, o tyle przedsiębiorcy wciąż sięgają po ten instrument płatniczy dość rzadko. Ale i tu wiele się zmienia. Dowodzić tego może fakt, że sieci hurtowni firmowych, takie jak Makro, Selgros a ostatnio także Eurocash Cash and Carry, wprowadziły możliwość płatności kartami.

Newsletter