Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank szykuje kolejne nowości dla firm. Będą płatności Google Pay i Garmin Pay

mBank korporacyjny planuje udostępnić swoim klientom nowe płatności jeszcze przed wakacjami

Biuro prasowe mBanku poinformowało, że jeszcze przed końcem II kw. bieżącego roku w ofercie dla klientów korporacyjnych znajdą się nowe zbliżeniowe płatności mobilne. Mowa o rozwiązaniach Google Pay oraz Garmin Pay. Nie wspomina się przy tym o Fitbit Pay, ale przyszłość tego rozwiązania rysuje się niepewnie. Cieszy się niewielką popularnością, a wkrótce może całkiem zniknąć po przejęciu firmy Fitbit przez Google.

Przeczytajcie także: mBank rozszerza dostęp do Apple Pay

Wdrożenie Google Pay i Garmin Pay przez mBank korporacyjny to kolejny element rozbudowy jego oferty nowoczesnych usług. Przypomnę, że kilka dni temu instytucja udostępniła klientom płatności Apple Pay. To pierwsze zbliżeniowe płatności mobilne, z których mogą korzystać użytkownicy korporacyjnych kart płatniczych wydanych przez mBank.

Przeczytajcie także: mBank ułatwia składanie reklamacji

O ile możliwość korzystania ze zbliżeniowych płatności mobilnych przez klientów indywidualnych to standard w bankach działających w Polsce, to tego samego nie można powiedzieć o klientach korporacyjnych. Ale mBank nie jest pierwszy, który wprowadził ofertę w tym zakresie. Wcześniej z Apple Pay zaczęli korzystać pracownicy korporacji obsługiwanych np. przez ING czy PKO BP.

Natomiast jeśli chodzi o ofertę dla klientów korpo, to mBank niedawno uzupełnił ją o aplikację CompanyMobile nowej generacji. Więcej na ten temat w tekście mBank wprowadził nową aplikację mobilną. Zobaczcie, do czego służy CompanyMobile.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies