Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Blik uruchomił zupełnie nowy serwis informacyjny. Stare strony firmy zniknęły z internetu

Domena blik.com zastąpiła dotychczasowe blikmobile.pl oraz polskistandardplatnosci.pl

Blik zintegrował swoje dotychczasowe serwisy informacyjne, dostępne pod adresami blikmobile.pl oraz polskistandardplatnosci.pl, pod jedną domeną blik.com. Nowa strona zawiera wszystkie informacje na temat polskiego systemu płatności mobilnych, zarówno dla użytkowników indywidualnych (wcześniej dostępne na stronie blikmobile.pl), jak i dla partnerów biznesowych (do niedawna znajdujące się na stronie korporacyjnej).

Przeczytajcie także: Blik najpopularniejszą metodą płatności w polskim e-commerce

Jak tłumaczy biuro prasowe spółki Polski Standard Płatności, do tej pory aby uzyskać dostęp do kompleksowej wiedzy na temat Blika, trzeba było nawigować pomiędzy dwiema domenami. Teraz wszystkie informacje dostępne są pod nowym adresem, a serwis informacyjny został podzielony na dwie części, przeznaczone dla różnych grup docelowych: Blik dla Ciebie oraz Blik dla Biznesu. Nowy adres serwisu, a także dostępność jego angielskiej wersji zdradza międzynarodowe aspiracje Blika.

Przeczytajcie także: Jest termin wdrożenia zbliżeniowego Blika

Polski Standard Płatności to spółka założona przez sześć czołowych banków działających na polskim rynku (Alior, ING, mBank, Millennium, PKO BP i Santander). Obecnie w gronie udziałowców spółki znajduje się również Mastercard. Strategiczna współpraca z tym ostatnim ma umożliwić wdrożenie przez Blika płatności zbliżeniowych. W przypadku użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android ma to nastąpić jeszcze przed wakacjami. Więcej na ten temat w wywiadzie udzielonym przez władze PSP serwisowi cashless.pl.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies