Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Getin rusza z promocją Aktywny start. Do zgarnięcia są bony na Allegro i Player.pl

Akcja promocyjna potrwa do końca czerwca lub wyczerpania limitu kont objętych premią. Przewidziano ich 2,5 tys.

Getin Bank poinformował o uruchomieniu promocji Aktywny start, którą kieruje do nowych klientów. Potrwa ona do końca czerwca 2021 roku lub wyczerpania limitu premiowanych rejestracji, a tych przewidziano 2,5 tys. Uczestnicy mogą liczyć na kartę podarunkową na Allegro o wartości 50 złotych (wydawana jednorazowo) lub bony na 30-dniowy dostęp do platformy Player.pl.

Przeczytajcie także: Revolut zaoferował klientom 11 kolejnych kryptowalut

Aby zdobyć którąś ze wspomnianych nagród, należy otworzyć Konto Proste Zasady, wypełnić formularz rejestracyjny i wyrazić zgody marketingowe. Następnie klient musi wybrać, jaką premię chce otrzymać w przypadku spełnienia warunków promocji. Warto zaznaczyć, że decyzji tej nie można zmienić lub odebrać ekwiwalentu pieniężnego. Jeżeli uczestnik zdecydował się na kartę podarunkową na Allegro, przez kolejne trzy miesiące od otwarcia konta powinien przelewać na nie wynagrodzenie w wysokości minimum 2 tys. zł. Konieczne jest też wykonanie minimum pięciu transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty lub Blika w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Przeczytajcie także: Uniqa i Axa działają już jako jedna spółka

Osoby zainteresowane bonem na 30-dniowy dostęp do platformy Player.pl, po otwarciu konta muszą wpłacać na rachunek wynagrodzenie w wysokości minimum 2 tys. zł przez pięć kolejnych miesięcy. Powinny też wykonać minimum pięć transakcji kartą lub Blikiem w każdym miesiącu. Jeśli spełnią warunki, odbiorą maksymalnie pięć bonów o wartości 15 zł. Brak odpowiednej wpłaty lub liczby transakcji w jednym z okresów objętych promocją nie wpłynie na możliwość zdobycia nagrody w kolejnych terminach. Nagrody w postaci kodów będą wysyłane na skrzynkę w bankowości elektronicznej. Regulamin promocji znajdziecie pod tym adresem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies