Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Payment Meeting już 27 kwietnia. Profesjonaliści będą rozmawiać o przyszłości rynku płatniczego

Konferencje Payment Meeting to stały element kalendarza osób związanych z finansami i płatnościami. Wydarzenie odbędzie się ponownie w trybie online

Redakcja cashless.pl zaprasza na kolejną edycję Payment Meeting, która odbędzie się już 27 kwietnia. Podczas wydarzenia jak zwykle eksperci omówią nowości i zmiany na rynku usług płatniczych.

I tak, Katarzyna Zubrzycka z Visy opowie o nowych rozwiązaniach tej organizacji dla rynku finansowego. O tym, jakie są plany NBP wobec pieniądza cyfrowego w Polsce oraz gotówki, będzie mówił Krzysztof Kowalczyk z banku centralnego. Janusz Zdrojewski z Microsoft opowie o zastosowaniu sprzętu lub chmury w kontekście ewolucji w płatnościach. Rolę botów w płatnościach i bankowości przedstawią Mateusz Czech oraz Tomasz Tomaszewski z SentiOne.

Równie ciekawie zapowiadają się wystąpienia Roberta Pardeli z BChain Partners oraz Tomasza Sekutowicza z OmniaMobila, którzy przedstawią możliwości wdrożeń trwałych nośników informacji oraz świadczenia usług finansowych w modelu marketplace.

Przeczytajcie także: Trzy nowe karty kolekcjonerskie w ofercie Revoluta

Z kolei Robert Kraal z SilverFlow opowie o innowacjach i priorytetach w akceptacji płatności, a Tadeusz Chełkowski z Patronite przedstawi model działania tego serwisu, ale także opowie o wyzwaniach związanych z PSD2 przy procesach wdrażania usług opartych na tej regulacji.

Tradycyjnie już o aspektach prawnych dotyczących branży opowie dr Krzysztof Korus z DLK. Tym razem będzie mowa o outsourcingu funkcji państwa do dostawców usług płatniczych oraz o tym, jakie obowiązki zostaną wkrótce nałożone na podmioty rynku finansowego.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadził nową wersję aplikacji GOmobile

Na koniec eksperci będą dyskutowali o nowych modelach współpracy i partnerstw, zmianach w rolach dostawców, modelach usług oraz o wizji płatności z poziomu paneuropejskiego. W dyskusji wezmą udział: Paulina Skrzypińska z BNP Paribas, Andrzej Basiak z mPay / Grupa LEW oraz Bartłomiej Nocoń, członek zarządu European Payments Council, a także dyrektor w ZBP.

Rejestracja oraz więcej szczegółów na temat wydarzenia na stronie www.paymentmeeting.pl. Redakcja cashless.pl objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies