Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Korzystacie z karty Revolut? Wkrótce możecie dostać nową

Revolut robi porządki w swojej ofercie, co dla niektórych posiadaczy jego kart może oznaczać konieczność wymiany na nowe

Jeden z czytelników cashless.pl a jednocześnie klient Revoluta doniósł, że brytyjski fintech poinformował go o konieczności wymiany karty, choć termin jej ważności jeszcze nie upłynął. – Z informacji Revoluta wynika, że po wydaniu nowej karty, obecna będzie ważna jeszcze przez 60 dni, a później zostanie definitywnie wyłączona – napisał czytelnik cashless.pl.

Przeczytajcie także: Revolut Bank otworzy w Polsce oddział?

Jak się okazuje, wymiana kart może czekać większą liczbę klientów Revoluta, bo fintech robi porządki w swoim portfelu. I tak z wymianą karty muszą liczyć się np. niektórzy klienci korzystający z kart przedpłaconych – dostaną debetowe. Skutkiem tego ma być poprawa niezawodności akceptacji transakcji (niektóre sklepy czy punkty usługowe mogą nie przyjmować płatności prepaidem). Wymiana karty może być też spowodowana przeniesieniem produktów do RevP, czyli do własnego systemu rozliczeniowego Revoluta.

Przeczytajcie także: Revolut buduje własnego procesora płatności

Tymczasem klienci Revoluta tracą polskie numery rachunków, co dla niektórych z nich może oznaczać dodatkowe koszty przy realizacji przelewów. Spółka stara się nawiązać współpracę z bankiem z Polski, co umożliwiłoby jej przywrócenie krajowych numerów. Nie będzie to jednak łatwe i być może lepszym rozwiązaniem okaże się założenie przez Revolut Bank oddziału w Polsce. Więcej na ten temat w wywiadzie: Prezes Revolut Bank: utworzenie w Polsce oddziału to jeden z rozważanych przez nas scenariuszy.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies