Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
800 zł do wzięcia w promocji Santandera i Visy. Trzeba wyrobić jedną z kart kredytowych

Nowa promocja kart kredytowych Visa w Santanderze trwa do końca lipca

Santander informuje o kolejnej promocji dotyczącej kart kredytowych Visa. Kierowana jest do klientów, którzy na 31 stycznia 2021 r. nie mieli aktywnej kredytówki Santandera i założą nową Visę Silver Akcja Pajacyk lub Visę Platinum. Z promocji można skorzystać do końca lipca bieżącego roku. Łączne korzyści mogą wynieść nawet 800 zł.

Przeczytajcie także: Visa wdraża nowe usługi dla instytucj finansowych

Na bonusy oferowane przez Santandera składa się przede wszystkim moneyback w wysokości 1 proc. od wydatków bezgotówkowych kartami objętymi promocją. Maksymalny zwrot z tego tytułu wynosi 50 zł miesięcznie i można z niego korzystać przez rok. Dodatkowe 100 zł można uzyskać za zamówienie karty dodatkowej np. dla współmałżonka. Ostatni bonus w wysokości 100 zł przysługuje za zlecenie z rachunku karty przelewu na dowolne konto osobiste w wysokości min. 1000 zł.

Santander deklaruje ponadto, że osoby, które wyrobią kredytówkę w ramach promocji przez rok nie będą musiały ponosić kosztów miesięcznej opłaty za korzystanie z karty. Standardowo za używanie z Visy Akcja Pajacyk trzeba zapłacić 7,5 zł miesięcznie a Visy Platinum – 42 zł. Opłaty nie są pobierane jeśli użytkownik wykona min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą miesięcznie. Natomiast przelew z karty kosztuje 4 proc., min. 10 zł.

Przeczytajcie także: Santander zmienia zasady autoryzacji płatności kartami

Obecnie, ze względu na rekordowo niskie stopy procentowe, również oprocentowanie kart kredytowych jest rekordowo niskie i wynosi maksymalnie 7,2 proc. w skali roku. To może zachęcać do korzystania z kredytówek, ale pamiętajcie, że to produkt dla osób, które znają jego mankamenty. Jeśli nie będziecie regularnie likwidować całego zadłużenia zaciągniętego za pomocą karty kredytowej, możecie "wyhodować" duży dług, który później trudno będzie spłacić.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies