Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Inpost postawi paczkomaty przy osiedlach Echo Investement i wprowadzi nowe płatności do swojej aplikacji

Pierwszy paczkomat Inpostu zainstalowany w ramach nowej współpracy już stoi w Warszawie

Inpost poinformował o nowej umowie zawartej z jednym z najbardziej znanych na polskim rynku deweloperów – firmą Echo Investment. Współpraca ma polegać na instalowaniu paczkomatów Inpostu przy nowych inwestycjach mieszkaniowych i wielofunkcyjnych, realizowanych przez dewelopera. Paczkomaty mają służyć zarówno mieszkańcom osiedli budowanych przez Echo Investment jak i innym użytkownikom.

Przeczytajcie także: Inpost podpisał umowę z Amazonem

Z informacji prasowej Inpostu wynika, że pierwsze urządzenie w ramach kooperacji z Echo Investment już zostało zainstalowane przy warszawskiej inwestycji Moje Miejsce. Kolejne staną przy osiedlach w Krakowie i Poznaniu. – Pozostałe lokalizacje czekają na zatwierdzenie. Wierzymy, że dodanie tej usługi do naszych inwestycji zwiększy komfort życia mieszkańców – mówi Kazimierz Monkiewicz z Echo Investment.

Inpost zapowiada jednocześnie wdrożenie nowych narzędzi płatniczych do swojej aplikacji mobilnej. Obok obecnego tam już Blika pojawić się mają takie instrumenty jak karta bankowa, przelewy typu pay by link czy Apple Pay i Google Pay. Przy pomocy tych narzędzi będzie można płacić za paczki nadawane w aplikacji mobilnej i wkładane do paczkomatów. Nowe płatności mają pojawić się w apce Inpostu lada moment.

Przeczytajcie także: PayEye wprowadzi aplikację mobilną

Operator paczkomatów chwali się, że w całej Polsce działa już ponad 10 tys. jego urządzeń. Maszyny dostępne są m.in. przy sklepach: Dino, Lidl, Kaufland, Delikatesy Centrum, a także w Centrach Handlowych Auchan. Niedawno Inpost zadebiutował na giełdzie Euronext w Amsterdamie. Więcej na ten temat w tekście Inpost debiutuje dzisiaj na giełdzie w Amsterdamie. Firmę wyceniono na ponad 36 mld zł.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies