Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz rozszerza ofertę e-sklepu. Znajdziecie tam m.in. doładowania do Tidala i kody do antywirusa Kaspersky

Sklep Cinkciarza jest zintegrowany z systemem płatności spółki, dzięki czemu można w nim płacić w dowolnej z 28 walut obsługiwanych przez fintech

Cinkciarz, kojarzony głównie z usługami związanymi z wymianą walut, rozszerza ofertę. Ostatnio postawił m.in. na rozwój swojego e-sklepu, do którego właśnie trafiły kolejne produkty. Nowości w cinkciarzowym eStorze to doładowania serwisu muzycznego Tidal, kody na filmy w Rakuten TV oraz kody aktywacyjne do programów antywirusowych Kaspersky.

Przeczytajcie także: Użytkownicy Cinkciarza z dostępem do Google Pay

Marketplace jest dostępny pod adresem estore.cinkciarz.pl. Klienci znajdą tam również gry, muzykę, audiobooki, e-booki, VOD, karty podarunkowe, kody aktywacyjne czy doładowania do gier i popularnych platform takich jak: PlayStation, Xbox, Nintendo, a także kody dostępu do pakietów MS Office czy programów antywirusowych. Umożliwia również wykupienie dostępu do Spotify Premium, CDA Premium i Empik Go oraz kart podarunkowych do Empiku i Allegro.

Przeczytajcie także: Cinkciarz umożliwia zaciąganie pożyczek wielowalutowych online

Sklep Cinkciarza został uruchomiony w 2019 r. Jest zintegrowany z systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Klienci mogą więc opłacić zamówienie w jednej z 28 walut obsługiwanych przez platformę, korzystając przy tym z dogodnej dla siebie metody płatności.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies