Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja Mój BIK na telefony Huawei? Biuro Informacji Kredytowej nie mówi "nie"

Z informacji udzielonych przez biuro prasowe BIK wynika, że firma prawdopodobnie przygotuje wersję swojej aplikacji na telefony Huawei. Na razie unika podawania terminu wdrożenia

Od kilku dni możecie już korzystać z aplikacji mobilnej Mój BIK. Na razie jednak rozwiązanie jest dostępne na urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. A co z nowymi telefonami Huawei? Wygląda na to, że Biuro Informacji Kredytowej wkrótce udostępni klientom swoją aplikację także w markecie AppGallery, przeznaczonym dla użytkowników smartfonów chińskiej marki.

Przeczytajcie także: BIK zmienia cennik usług

Wskazywać na to może komentarz zamieszczony pod jednym z tekstów na temat aplikacji Mój BIK w serwisie cashless.pl, autorstwa osoby podpisującej się jako e-Rzecznik BIK. – Pracujemy nad tym, by udostępnić aplikację także w Huawei AppGallery – napisano w odpowiedzi na pytanie czytelnika w tej sprawie. Natomiast biuro prasowe BIK zapytane o to przez cashless.pl, nie odpowiedziało wprost. – BIK rozważa możliwość wprowadzenia aplikacji Mój BIK do Huawei AppGallery. Obecnie termin (wdrożenia, przyp. red.) nie jest jeszcze znany – pisze Aleksandra Stankiewicz-Billewicz z departamentu marketingu i PR w BIK. Można więc się domyślać, że apka Mój BIK na Huawei powstanie.

Przeczytajcie także: Zobaczcie jak działa aplikacja Mój BIK

Mój BIK to apka umożliwiająca dostęp do usług portalu BIK, z których dotąd można było korzystać tylko przez serwis www. Więcej na temat aplikacji możecie przeczytać w tekście Aplikacja Biura Informacji Kredytowej już dostępna. Zobaczcie, do czego służy Mój BIK. Przy okazji wdrożenia apki okazało się, że BIK zmienił też cennik, w wyniku czego liczba raportów BIK dostępnych w rocznym pakiecie zmniejszyła się z 12 do sześciu. Więcej na ten temat w tekście Nowa aplikacja BIK i nowy cennik. W pakiecie biuro oferuje więcej usług, ale podstawowych raportów jest o połowę mniej.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies