Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Do finału WOŚP jeszcze kilka tygodni, a Mastercard już informuje o rekordzie. Do eSkarbonki trafiło ponad 1 mln zł

Zebrana kwota jest o 400 tys. wyższa od tej, którą udało się pozyskać ze wszystkich wpłat do eSkarbonki w 2020 roku

Mastercard poinformował o rekordowej kwocie zbiórki do eSkarbonki. Za pomocą tego narzędzia Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ciągu miesiąca wsparło już blisko 26 tys. osób. Łącznie wpłaciły one 1 037 352 zł, czyli o ponad 400 tys. zł więcej niż w czasie całej zeszłorocznej akcji. Kwota ta z pewnością wzrośnie – finał 29. WOŚP zaplanowano na 31 stycznia. Darczyńcy mają zatem blisko trzy tygodnie na skorzystanie z rozwiązania, które jest szczególnie polecane w czasie pandemii.

Przeczytajcie także: Klienci Pekao mogą założyć firmę online

eSkarbonki udostępniane przez Mastercard towarzyszą WOŚP po raz czwarty. Cyfrowe narzędzie umożliwia przekazywanie i zbieranie datków za pośrednictwem internetu. Od tej edycji w akcję mogą się włączać małe i średnie firmy, które zbiórkę przeprowadzą wśród swoich pracowników, partnerów biznesowych czy klientów – zrobią to bez konieczności rejestrowania sztabu. eSkarbonki mogą też zakładać osoby fizyczne. Więcej informacji na temat narzędzia można znaleźć pod tym adresem.

Przeczytajcie także: Nowa marka mPOS-ów na polskim rynku

Osoby zainteresowane zbiórką mogą do niej dołączyć na stronie eskarbonka.wosp.org.pl lub korzystając z jednej z eSkarbonek założonych przez indywidualnych kwestujących. Warto mieć na uwadze, że zawsze będzie ona dostępna pod linkiem zaczynającym się od https://eskarbonka.wosp.org.pl/... Mastercard zapewnia, że strona ta chroniona jest przez bezpieczne połączenie i posiada certyfikat bezpieczeństwa. Wiarygodność linku do eSkarbonki można też sprawdzić na stronie www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies