Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium wprowadza e-operat. Usługa przyda się osobom starającym się o kredyt hipoteczny

Nowa usługa Banku Millennium umożliwia zdalne przeprowadzenie wyceny nieruchomości

Bank Millennium poinformował o wprowadzeniu elektronicznego procesu wyceny nieruchomości – od połowy grudnia klienci tej instytucji mogą korzystać z e-operatu. Dostępny jest on dla osób wnioskujących w banku o kredyt hipoteczny. Millennium oferuje wsparcie w zlecaniu wyceny – trafia ono do jednej z dwóch firm, a oględziny mogą być wykonane fizycznie lub online.

Przeczytajcie także: Aplikacja Alior Mobile już dostępna w AppGallery

Instytucja przekonuje, że proces przebiega szybko, klient otrzymuje operat w ciągu 3-4 dni od oględzin nieruchomości i może go wykorzystywać w dowolny sposób. Wycena nieruchomości zostanie przekazana klientowi mailem lub w formie papierowej (zgodnie z jego życzeniem), w formie elektronicznej trafi także do banku. W efekcie powinno to skrócić czas wydania decyzji kredytowej.

Przeczytajcie także: NaviExpert zaproponuje rewolucyjną usługę

Millennium zapewnia, że e-operat jest nie tylko szybki, ale też atrakcyjny cenowo za sprawą negocjacji banku z rzeczoznawcami. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za przekazanie zlecenia klienta do firmy. E-operat można zamówić podczas składania wniosku o kredyt lub na późniejszym etapie. Zlecenie i wymagane dokumenty powinny w ciągu kilku minut trafić do firmy realizującej wycenę. Osoby, które nie są tym zainteresowane, wciąż mają możliwość dostarczenia własnej wyceny nieruchomości, o ile została ona wykonana przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies