Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konta Plus od Revoluta już w Polsce. Zobaczcie, co oferuje fintech w nowej taryfie

W ramach kont Plus Revolut oferuje program ochrony zakupów do kwoty 1 tys. euro

O nowej ofercie Revoluta dla użytkowników jego aplikacji i kart w Wielkiej Brytanii serwis cashless.pl informował już w połowie grudnia. Napisałem wówczas, że konta Plus być może jeszcze w tym roku będą proponowane także klientom w Polsce. Tak się właśnie stało. Dzisiaj fintech poinformował, że można już wybrać nowy plan w cenie 14,99 zł za miesiąc. W zamian otrzymuje się między innymi usługi chroniące zakupy przed kradzieżą, uszkodzeniem i odmową zwrotu.

Przeczytajcie także: Revolut Plus – nowe płatne konta

Jak już pisałem wcześniej, maksymalna kwota ochrony zakupów dla klientów korzystających z planu Plus to 1 tys. euro, jeśli w rok od transakcji zakupiony przedmiot zostanie przypadkowo uszkodzony lub skradziony. Klienci Plus nie muszą też martwić się o odmowę zwrotu produktu w ciągu 90 dni od daty zakupu czy zwrotu biletów na wydarzenia i koncerty, z których nie udało się skorzystać. Pieniądze trafią na ich konto w Revolut. W najnowszej ofercie dodano też dwa konta Junior. Fintech obiecuje także priorytetową pomoc konsultantów w aplikacji, chociaż tu nie liczyłbym na cud. Przy tej skali działalności na niedoskonałości wsparcia konsultantów Revoluta narzekają nawet osoby korzystające z najdroższego planu Metal.

Przeczytajcie także: Brexitowy okres przejściowy kończy się już w Sylwestra

Warto przypomnieć, że trwa program pilotażowy Revoluta, w ramach którego wybranym klientom fintech oferuje karty kredytowe i kredyty do 20 tys. zł. Dzięki uprzejmości czytelnika cashless.pl, mogę zamieścić zrzuty z ekranu, na których widać, jak przebiega proces ubiegania się o nie.

Jak widzicie, Revolut wykorzystuje zarówno dane BIK, jak i narzędzie opracowane przez Kontomatik, czyli polski fintech oferujący m.in. usługi oparte na tzw. otwartej bankowości (np. analiza sytuacji finansowej klienta za pomocą danych transakcyjnych na rachunkach w innych bankach).

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies