Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut Plus – nowe płatne konta dla klientów w Polsce być może jeszcze w tym roku

Za niewielką opłatą Revolut doda kilka usług do darmowych planów Standard

Revolut dodał dzisiaj do oferty nowy płatny plan Plus. Na razie mogą z niego skorzystać tylko klienci z Wielkiej Brytanii, ale z moich informacji wynika, że być może jeszcze przed świętami fintech zaproponuje tę taryfę także w Polsce. Konto Plus jest oferowane na Wyspach za niecałe 3 funty miesięcznie. W Polsce prawdopodobnie będzie kosztować około 15 zł, a więc znacznie mniej niż dotychczasowe płatne plany Premium i Metal. Revolut w zamian daje kilka usług.

Przeczytajcie także: mPay wchodzi w pożyczki

Z kontem Plus otrzymacie ubezpieczenie zakupów do 1 tys. funtów obowiązujące przez rok od transakcji. Co więcej, w aplikacji Revoluta będzie można zgłosić fakt kradzieży telefonu lub uszkodzenie ekranu, za co uzyskacie stosowne odszkodowanie. Kolejna usługa to gwarancja uzyskania odszkodowania w sytuacji, gdy sprzedawca internetowy nie chce przyjąć z powrotem zakupionych przez Was produktów, z których nie jesteście zadowoleni. Revolut proponuje wtedy zwrot od 50 do 300 funtów. Do 90 dni wydłuża też okres, w którym produkt można odesłać.

Trzecia funkcja w Plus to odsetki od przechowywanych w Revolucie środków. Jeśli zgromadzicie w aplikacji w Sejfie 10 tys. funtów, otrzymacie 30 funtów rocznych odsetek. Dodatkowo klient korzystający z Plusa może założyć konto Junior dla dzieci, a w przyszłości zaprojektować dla siebie kartę.

Przeczytajcie także: Revolut przygotował nowe karty na gwiazdkę

Revolut nie byłby sobą, gdyby klientom w ramach nowego planu nie zaproponował specjalnych kart. Znacznie różnią się one od standardowych. Co ciekawe, zaledwie wczoraj fintech informował o unikalnej serii kolekcjonerskiej przygotowanej na święta. W tym roku zatem klienci Revoluta kolekcjonujący plastiki mają w czym wybierać.

Natomiast powstaje pytanie, czy wprowadzając taryfę z minimalną opłatą, Revolut przekona Polaków, że warto zapłacić za coś, co do tej pory było za darmo. W sytuacji, gdy banki z Polski podnoszą opłaty, a prowadzenie w nich kont w rzeczywistości już przestaje być darmowe, być może taki plan się powiedzie.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies