Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut przygotował nowe karty na gwiazdkę. Tym razem z motywami narodowymi

Obecnie kartę od Revoluta z limitowanej edycji mogą zamówić klienci fintechu z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Francji i Rumunii

Revolut na nadchodzące święta przygotował dla swoich klientów niespodziankę. Mogą zamówić nową plastikową kartę z limitowanej serii kolekcjonerskiej. Na grafice umieszczono flagę kraju, w którym z usług Revoluta korzysta zamawiający. Wyklucza to expatów, ale w przyszłym roku być może pojawi się funkcja wskazania innych barw narodowych uwzględniających kraj pochodzenia.

Przeczytajcie także: Tęczowa karta od Revoluta z okazji światowego miesiąca Pride

W tym roku z oferty mogą skorzystać tylko klienci Revoluta z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Francji i Rumunii. Muszą się śpieszyć, bo kart jest tylko kilka tysięcy. Ponadto jest jeszcze kilka innych warunków, które trzeba spełnić, by otrzymać nową kartę. Po pierwsze, trzeba korzystać z płatnych planów Premium lub Metal. Po drugie, karta nie jest darmowa. Kosztuje 5 funtów lub 5 euro, trzeba więc za nią zapłacić.

Przeczytajcie także: Karta WOŚP od mBanku

Revolut od dawna eksperymentuje z grafikami na kartach. Co roku w czerwcu proponuje na przykład tęczowe karty. Fintech przyłącza się w ten sposób do ogólnoświatowych obchodów miesiąca Pride i wsparcia osób LGBT+. Warto dodać, że w 2019 r. 30 tys. tęczowych kolekcjonerskich kart Revoluta rozeszło się w 24 godziny. Fintech nie wyklucza, że w przyszłości pojawią się karty także z innymi flagami narodowymi, w tym z polską.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies