Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już w styczniu premiera Mapy Polskich Płatności 2020. Działacie w branży płatniczej? Waszej firmy nie może tu zabraknąć, zgłoście ją

Mapa Polskich Płatności to nowy projekt realizowany przez cashless.pl, którego celem jest promocja płatności, jako jednej z najnowocześniejszych, najbardziej różnorodnych i najciekawszych branż polskiej gospodarki

Pod koniec stycznia przyszłego roku redakcja cashless.pl zaprezentuje pierwszą edycję Mapy Polskich Płatności. To nowy projekt, jaki wyewoluował z publikowanej przez nas od kilku lat Mapy Polskiego Fintechu. Okazało się, że co roku najliczniejszą sekcją na mapie są płatności. Postanowiliśmy więc nadać jej samodzielne życie, wzbogacić o działające w tej branży firmy nie tylko fintechowe, ale także o podmioty i usługi zagraniczne oraz instytucje pozarządowe. W ten sposób powstanie Mapa Polskich Płatności 2020.

Przeczytajcie także: Revolut sprzedaje w Polsce pierwsze karty kredytowe

Na Mapie Polskich Płatności 2020 może znaleźć się każda instytucja, która w mijającym roku świadczyła usługi z różnych obszarów płatności dla klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych w Polsce. Jeśli jesteście właścicielami lub udziałowcami takiego podmiotu albo pracujecie dla jednego z nich i chcecie mieć pewność, że znajdzie się on na Mapie Polskich Płatności 2020, koniecznie zgłoście go na adres: kontakt@cashless.pl, z MPP 2020 w tytule. Macie na to czas do 15 grudnia bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Nowe rozwiązanie kredytowe dla użytkowników kart w Polsce

Publikacji Mapy Polskich Płatności 2020 towarzyszyć będzie ogłoszenie wyników plebiscytu Cashless Pay 2020. O tytuł walczyć będzie kilkanaście najciekawszych projektów z obszaru płatności, wdrożonych w tym roku. Wśród kandydatów są więc m.in. takie projekty jak Żappka Pay, Allegro Pay, Payeye, karta wielowalutowa Visa Cinkciarz, prośba o przelew Blik, Datkomat Caritas i Mastercard, podniesienie limitu na płatności bez PIN do 100 zł i wiele innych. O wyborze zwycięzcy plebiscytu Cashless Pay 2020 zdecydują czytelnicy cashless.pl w głosowaniu z nagrodami. Więcej szczegółów na ten temat już wkrótce. Partnerem głównym i fundatorem nagród dla głosujących jest Mastercard. Partnerem merytorycznym jest Play24.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies