Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już w styczniu premiera Mapy Polskich Płatności 2020. Działacie w branży płatniczej? Waszej firmy nie może tu zabraknąć, zgłoście ją

Mapa Polskich Płatności to nowy projekt realizowany przez cashless.pl, którego celem jest promocja płatności, jako jednej z najnowocześniejszych, najbardziej różnorodnych i najciekawszych branż polskiej gospodarki

Pod koniec stycznia przyszłego roku redakcja cashless.pl zaprezentuje pierwszą edycję Mapy Polskich Płatności. To nowy projekt, jaki wyewoluował z publikowanej przez nas od kilku lat Mapy Polskiego Fintechu. Okazało się, że co roku najliczniejszą sekcją na mapie są płatności. Postanowiliśmy więc nadać jej samodzielne życie, wzbogacić o działające w tej branży firmy nie tylko fintechowe, ale także o podmioty i usługi zagraniczne oraz instytucje pozarządowe. W ten sposób powstanie Mapa Polskich Płatności 2020.

Przeczytajcie także: Revolut sprzedaje w Polsce pierwsze karty kredytowe

Na Mapie Polskich Płatności 2020 może znaleźć się każda instytucja, która w mijającym roku świadczyła usługi z różnych obszarów płatności dla klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych w Polsce. Jeśli jesteście właścicielami lub udziałowcami takiego podmiotu albo pracujecie dla jednego z nich i chcecie mieć pewność, że znajdzie się on na Mapie Polskich Płatności 2020, koniecznie zgłoście go na adres: kontakt@cashless.pl, z MPP 2020 w tytule. Macie na to czas do 15 grudnia bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Nowe rozwiązanie kredytowe dla użytkowników kart w Polsce

Publikacji Mapy Polskich Płatności 2020 towarzyszyć będzie ogłoszenie wyników plebiscytu Cashless Pay 2020. O tytuł walczyć będzie kilkanaście najciekawszych projektów z obszaru płatności, wdrożonych w tym roku. Wśród kandydatów są więc m.in. takie projekty jak Żappka Pay, Allegro Pay, Payeye, karta wielowalutowa Visa Cinkciarz, prośba o przelew Blik, Datkomat Caritas i Mastercard, podniesienie limitu na płatności bez PIN do 100 zł i wiele innych. O wyborze zwycięzcy plebiscytu Cashless Pay 2020 zdecydują czytelnicy cashless.pl w głosowaniu z nagrodami. Więcej szczegółów na ten temat już wkrótce. Partnerem głównym i fundatorem nagród dla głosujących jest Mastercard. Partnerem merytorycznym jest Play24.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies