Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut wydaje w Polsce pierwsze karty kredytowe. Proponuje też kredyt konsumencki do 20 tys. zł

Wniosek o kartę i kredyt można złożyć w aplikacji Revoluta. Odsetki od zadłużenia na karcie nie będą naliczane przez 62 dni

Revolut rozpoczął wydawanie w Polsce kart kredytowych oraz udzielanie kredytów konsumenckich. Z nowych usług mogą skorzystać wybrani klienci, którzy zostali zaproszeni do pilotażu, a wcześniej zamienili swoje rachunki płatnicze na konta w Revolut Bank.

Przeczytajcie także: Więcej otwartej bankowości w Millennium

Jak czytam w rozesłanym do mediów komunikacie, o kartę i kredyt można wystąpić w aplikacji Revoluta. Dla obu produktów limit zadłużenia nie może przekroczyć 20 tys. zł. W przypadku kredytu fintech proponuje maksymalny okres spłaty 60 miesięcy. Natomiast karta ma 62-dniowy okres bezodsetkowy. Oprocentowanie kredytu nie jest jednakowe dla wszystkich klientów. Ma być wyliczane dla każdego indywidualnie, a zatem na razie trudno powiedzieć coś więcej o atrakcyjności oferty Revoluta.

Przeczytajcie także: Z Polski wycofuje się holenderski Aegon

Warto przypomnieć, że aby zacząć korzystać z produktów kredytowych, klienci Revolut Banku muszą pobrać najnowszą wersję aplikacji. Jeśli uwzględniono ich w pilotażu usługi, będą mogli wystąpić o kartę lub kredyt w apce. Jeśli nie, mogą zgłosić swoje zainteresowanie usługą klikając baner. Otrzymają powiadomienie, gdy nowe produkty zostaną im udostępnione.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies