Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Amerykanie zaprezentują dziś nową wersję aplikacji Google Pay. Będzie służyć nie tylko do płatności zbliżeniowych

Prezentacja nowej wersji apki Google Pay ma odbyć się dzisiaj po południu

Już dziś po godz. 18 operator aplikacji Google Pay zaprezentuje jej nową wersję. Fakt, że zaplanował w tym celu specjalne wydarzenie, wskazuje na to, że zmiany będą dość zasadnicze. Przy czym pamiętać trzeba, że początkowo z nowości będą mogli korzystać klienci Google ze Stanów Zjednoczonych.

Przeczytajcie także: Google zaoferuje rachunki bankowe

Obecnie Google Pay to aplikacja służąca przede wszystkim do zbliżeniowych płatności mobilnych dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android. Apka pozwala także na przechowywanie kart lojalnościowych i płatności internetowych. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowa wersja Google Pay zawierać będzie funkcje umożliwiające zarządzanie cyfrowym kontem bankowym. Tak sugeruje zaproszenie do oglądania dzisiejszego wydarzenia.

Przeczytajcie także: Będzie więcej terminali płatniczych w sądach

Przypomnę, że w listopadzie ubiegłego roku Google ogłosiło partnerstwo z Citibankiem oraz Unią Kredytową Stanford. Celem współpracy jest zaoferowanie użytkownikom usług Google rachunków bankowych. Niewykluczone, że wśród nowości będą także karty płatnicze, które będzie można dodawać do Google Pay. Co ciekawe, z zapowiedzi dzisiejszego wydarzenia wynika, że nowa aplikacja Google Pay będzie dostępna nie tylko na urządzenia z systemem Android, ale także i iOS.

A prezentację nowej aplikacji Google Pay będzie można oglądać poniżej. A tutaj gorąca recenzja zaprezentowanej właśnie nowej Google Pay.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies