Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut przedstawia Pockets, nową funkcję do zarządzania wydatkami w aplikacji 

W aplikacji Revoluta pojawią się kieszonki, w których będzie można odkładać pieniądze do opłacania stałych rachunków

W aplikacji Revoluta, na razie w wersji beta, pojawiła się nowa funkcja, która ma ułatwić klientom fintechu zarządzanie wydatkami. Chodzi o to, aby w dniu wypłaty odłożyć pieniądze na niezbędne rachunki za czynsz, prąd czy gaz, a następnie bez lęku o przekroczenie budżetu płacić za codziennie zakupy z głównego konta.

Nowa funkcja nazywa się Pockets i została umieszczona w aplikacji wśród zakładek na ekranie głównym.

Przeczytajcie także: Potrzebne zmiany w finansowaniu bankomatów

Jak to działa? W aplikacji w zakładce pockets spośród gotowych kieszonek wybiera się tę odpowiednią lub tworzy się własną obrazującą to, na co odkładacie pieniądze. Niech to będzie na przykład "domek". Następnie wskazuje się płatności, które będą realizowane z tego portfela. Na tym etapie można kliknąć ustanowiony wcześniej przelew cykliczny bądź utworzyć nowy.

W ten sposób wszystkie przyszłe przelewy na ten cel będą realizowane z tej kieszonki. Jeśli zabraknie w niej pieniędzy, wtedy potrzebna kwota zostanie pobrania z konta głównego.

Przeczytajcie także: Vivid Money jest już wyceniany na 100 mln euro

Pozostaje już tylko włączyć cykliczne zasilanie kieszonki w dniu wypłaty. Można się wtedy nie martwić o stan konta, bo wszystkie zaplanowane przelewy i tak zostaną zrealizowane. Jeśli postanowicie zawiesić wpłaty, nie trzeba kasować ustawień. Wystarczy przesunąć suwak obok funkcji cyklicznego zasilania utworzonego portfela.

Podobnie jak znane użytkownikom Revoluta Sejfy, także Pockets mają skłonić klientów fintechu to mądrego oszczędzania na czarną godzinę. W sytuacji kryzysu wywołanego pandemią taka funkcja może się przydać jak nigdy wcześniej. Dlatego też niebawem zakończą się testy beta i nowe rozwiązanie trafi do wszystkich użytkowników aplikacji Revoluta, także w bezpłatnej wersji Standard.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies