Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut to już nie tylko aplikacja. Na konto zalogujecie się przez przeglądarkę w komputerze

Na razie webowa wersja Revoluta zawiera tylko podstawowe funkcje obsługi kont

Jak donoszą czytelnicy cashless.pl, Revolut uruchomił webową wersję swojej aplikacji dla klientów indywidualnych. I rzeczywiście, na konto można się już logować przez przeglądarkę internetową na komputerze wpisując adres app.revolut.com oraz podając kod przesłany na adres e-mail, a następnie PIN ustalony wcześniej w aplikacji. Na razie w webowej wersji Revoluta można tylko sprawdzić stan konta, przejrzeć historię transakcji i zarządzać kartami.

Przeczytajcie także: Beesafe, nowa cyfrowa marka ubezpieczeniowa

Dodatkowy sposób dostępu do konta w Revolucie może się przydać, gdy stracicie swój telefon. Wtedy zamiast prosić kogoś o pożyczenie smartfona, możecie zalogować się na konto używając komputera lub laptopa. Idealnie by było, gdyby Revolut dodał do webowej wersji swojego serwisu czat z konsultantem, by można było zgłosić np. kradzież kart. Brytyjski fintech nie komunikował jeszcze oficjalnie nowej funkcji, więc mam nadzieję, że usługa jest właśnie dopracowywana.

Przeczytajcie także: Nowy pakiet w ofercie BNP Paribas

Rozwiązanie przygotowane przez Revoluta przypomina serwisy webowe innych banków mobilnych takich jak N26 czy Bunq. Te instytucje także udostępniają na dużym ekranie tylko podstawowe funkcje. Ale na przykład w przypadku Bunqa do logowania potrzebny jest jednak smartfon z aplikacją, którym, by potwierdzić swoją tożsamość, skanuje się wyświetlany na stronie logowania kod QR.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies