Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander otwiera drugą placówkę Work/Café. Tym razem nad morzem

Drugi oddział Santandera typu Work/Café został otwarty w Gdańsku

Santander poinformował o uruchomieniu kolejnej placówki działającej w modelu Work/Café. Znajduje się ona przy ul. Grunwaldzkiej 472 w Gdańsku, w popularnym kompleksie biurowym Olivia Business Centre (Olivia Gate). Klienci mogą w oddziale pracować, organizować spotkania czy telekonferencje. Do ich dyspozycji oddawana jest nie tylko przestrzeń, ale również sprzęt biurowy i zaplecze mutlimedialne.

Przeczytajcie także: Rośnie popularność aplikacji do likwidacji szkód ubezpieczeniowych

Na temat pierwszego Work/Café mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl już w październiku 2018 roku, a oficjalne potwierdzenie tych doniesień pojawiło się w styczniu kolejnego roku. Pierwsza placówka powstała w centrum Warszawy, przy ul. Złotej 44. Bank przekonuje, że ten format spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów, głównie za sprawą dobrej lokalizacji, dostępności doradców w soboty oraz możliwości rezerwacji pomieszczeń na spotkania. Przed pandemią w tej przestrzeni odbywały się różne wydarzenia – zarówno biznesowe, jak i kulturalne.

Przeczytajcie także: Revolut aktualizuje ofertę ubezpieczeń

Pomysł na taką placówkę powstał w chilijskim Banco Santander, który prowadzi ich już 55. Polska znajduje się na liście ośmiu krajów na świecie, w których otwarte zostały tego typu oddziały. Instytucja zaznacza w swym komunikacie, że goście Work/Café, którzy skorzystają z oferty kawiarni i zapłacą kartą Santander, otrzymają 30 proc. zniżki na wszystkie serwowane w niej produkty. Jednocześnie warto przypomnieć, że bank zapowiadał otwarcie takich oddziałów w kilku największych miastach Polski.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies