Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa karta w naklejce od Raiffeisen Polbanku

Naklejka zbliżeniowa do karty debetowej jest dostępna w ofercie banku od poniedziałku. Dzięki niej możecie płacić telefonem, nawet jeśli posiadacie aparat starszego typu

Raiffeisen Polbank już wcześniej oferował klientom naklejkę zbliżeniową do karty kredytowej. Teraz mogą ją otrzymać również użytkownicy karty debetowej wydawanej do rachunków osobistych. Wyrobienie naklejki kosztuje 15 zł, ale później korzysta się z niej bezpłatnie.

Uwaga na nowy atak na skrzynki mejlowe. Nie dajcie się nabrać

Raiffeisen Polbank to już drugi bank, który w lutym wprowadził do oferty nową naklejkę zbliżeniową. Wcześniej zrobił to mBank. Dzięki temu klienci mogą w prosty sposób przekształcić swój telefon w instrument płatniczy. Przy tym nie muszą dysponować zaawansowanym technicznie smartfonem. Mimo rozwoju nowych technologii i wdrożenia na rynku płatności mobilnych z danymi karty bankowej przechowywanymi w chmurze czy na karcie SIM, naklejka zbliżeniowa pozostaje najprostszym, najtańszym i najpopularniejszym sposobem na płacenie telefonem.

Dzięki tej aplikacji rezerwacja noclegu przestanie być problemem

Oprócz wspomnianych mBanku i Raiffeisen Polbanku, z naklejek zbliżeniowych korzystać mogą jeszcze klienci: Aliora, BGŻ-u, BZ WBK, Citi Handlowego, Getin Nobla, ING, Millennium, PKO BP i T-Mobile Usług Bankowych.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies