Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut od dzisiaj oferuje swoje usługi w Japonii. Konta założyło tam już 10 tys. osób

Japończycy będą mogli płacić i przesyłać środki za granicę oraz przechowywać i wymieniać w aplikacji 23 waluty, w tym japońskie jeny, brytyjskie funty, euro i dolary amerykańskie

Revolut ogłosił, że od dzisiaj oferuje swoje usługi w Japonii. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni będą mogli płacić, przesyłać środki za granicę oraz przechowywać i wymieniać w aplikacji 23 waluty, w tym japońskie jeny, brytyjskie funty, euro i dolary amerykańskie.

Przeczytajcie także: Karty Twisto można dodać do Apple Pay

Fintech proponuje też klientom z tego kraju debetowe karty Visa, błyskawiczne powiadomienia o płatnościach, narzędzia do kontroli wydatków i domowego budżetu. Podobnie jak użytkownicy w innych krajach mogą też przesyłać środki P2P w czasie rzeczywistym, przy pomocy aplikacji dzielić rachunki w restauracjach oraz odkładać końcówki z codziennych płatności w sejfach (rodzaj konta oszczędnościowego).

Przeczytajcie także: Wzrosła liczba płatności Apple Pay i Google Pay

Japończycy mogą przetestować dobrze znane klientom w Polsce funkcje, takie jak blokowanie i odblokowywanie karty jednym kliknięciem w aplikacji, wyłączanie i włączanie w smartfonie poszczególnych funkcji karty, np. płatności online, magnetycznych, bezstykowych, i karty wirtualne ze zmiennym numerem, do bezpiecznych zakupów w sieci, których dane tracą ważność po każdej transakcji.

Revolut poinformował też, że w trakcie testów beta i family&friends z jego usług w Japonii zaczęło korzystać około 10 tys. osób. Fintech jest już obecny w większości krajów Europy, Australii, Singapurze i w Stanach Zjednoczonych. Na świecie ma 13 mln klientów, w tym ponad 1 mln w Polsce.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies