Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Część użytkowników kart Twisto może już je dodać do Apple Pay. Oficjalny debiut prawdopodobnie 29 września

Możliwość dodania niektórych kart Twisto do Apple Pay już dzisiaj to prawdopodobnie efekt prowadzonych właśnie testów nowej usługi

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, już udało mu się dodać kartę Twisto do cyfrowego portfela Apple Pay. Na dowód tego wysłał zdjęcie z potwierdzeniem wykonania transakcji w jednym ze sklepów stacjonarnych. Możecie je zobaczyć poniżej.

Z przekazanej serwisowi cashess.pl informacji przez biuro prasowe Twisto w Polsce wynika, że aktualnie prowadzone są zaawansowane testy płatności mobilnych Apple Pay. Niemniej pełne wdrożenie, a co za tym idzie udostępnienie usługi wszystkim klientom, planowane jest na 29 września bieżącego roku. Jednocześnie Twisto zastrzega, że ostateczna data premiery Apple Pay jest zależna od partnera zewnętrznego, jakim jest firma Apple i może ulec zmianie.

Przeczytajcie także: Będą zmiany w ofercie Twisto

Pierwotnie Twisto planowało wdrożenie płatności Apple Pay już kilka miesięcy temu. Plany te zostały jednak pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa. Warto wspomnieć, że od dłuższego czasu użytkownicy wirtualnych i plastikowych kart Twisto mogą już korzystać z płatności Google Pay. Przy tym, w odróżnieniu od użytkowników kart wydanych przez banki z Polski, transakcje mogą autoryzować na swoim urządzeniu bez konieczności potwierdzania PIN-em na terminalu, niezależnie od kwoty płatności.

Przeczytajcie także: Promocja Twisto i serwisu Moje Usługi

Twisto to czeski fintech, który oferuje swoje usługi także klientom z Polski. Wśród tych usług jest aplikacja i karta płatnicza z dostępem do kredytu oraz tanich transakcji zagranicznych. Niestety, od 1 października w ofercie Twisto zajdą zmiany. Pojawią się dwa plany: bezpłatny Online oraz kosztujący 9,99 zł miesięcznie pakiet Space. Z płatności Apple Pay, podobnie jak Google Pay, będą mogli korzystać posiadacze tylko tego drugiego. Więcej na ten temat w tekście Spore zmiany w Twisto. Za plastikową kartę trzeba będzie płacić, podobnie jak za niektóre transakcje walutowe. Na osłodę będzie Apple Pay.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies