Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Promocja od Twisto i serwisu Moje Usługi. Możecie otrzymać 30 zł zwrotu za opłacone rachunki

Za każde skuteczne polecenie platformy można dostać kolejne 30 zł

Fintech Twisto poinformował o promocji, jaką przygotowano dla osób, które zdecydują się zarejestrować na platformie Moje Usługi umożliwiającej agregację opłat w jednym miejscu. Nowy użytkownik powinien w niej dodać dostawców gazu, prądu lub innych usług i ustawić kartę Twisto jako metodę płatności. Po zapłaceniu rachunków można liczyć na 30 zł zwrotu (po 10 zł za pierwsze trzy płatności) na konto Twisto.

Przeczytajcie także: Revolut zmienia politykę prywatności

Moje Usługi to platforma opracowana przez spółkę ING Usługi dla Biznesu (jej właścicielem jest Bank Śląski). Z rozwiązania mogą korzystać nie tylko klienci ING, a umożliwia ono regulowanie należności za pośrednictwem bramki płatniczej imoje. Atutem usługi jest m.in. opcja odroczenia płatności na kilkadziesiąt dni przy wykorzystaniu Twisto. Warto dodać, że użytkownicy serwisu mogą liczyć na dodatkowe pieniądze – dostaną je za skuteczne polecanie platformy Moje Usługi. Łącznie w ten sposób można zarobić 300 zł.

Przeczytajcie także: Aktualizacja aplikacji Twisto. Płatność za zakupy można rozkładać na raty

O samym Twisto mogliście ostatnio przeczytać w serwisie cashless.pl w kontekście zmian w ofercie. Fintech poinformował, że jesienią wprowadzi dwa plany taryfowe w tym jeden darmowy. Za Space trzeba będzie zapłacić 9,99 zł miesięcznie. Dodatkowo wprowadzona zostanie prowizja w wysokości 3 proc. od niektórych transakcji walutowych. Użytkownicy tego planu będą mogli zacząć korzystać z płatności Apple Pay.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies