Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowości na cashless.pl

Zobaczcie jak zmienia się cashless.pl, Wasz ulubiony serwis o nowych technologiach w finansach

Zbliża się pierwsza rocznica uruchomienia serwisu Cashless. W czasie tych kilkunastu miesięcy, w trakcie których staraliśmy się dostarczać Wam najciekawsze informacje z obszaru naszych zainteresowań, otrzymywaliśmy też sugestie, jak moglibyśmy ulepszyć Cashless. Ostatnio wprowadziliśmy kilka zmian, które odpowiadają na te wskazówki.

Przeczytajcie także: Bogaty jak Polak. Pisze Kazimierz Krupa

Po pierwsze poszerzyliśmy grono osób piszących, dzięki czemu publikowane przez nas treści są bardziej różnorodne i, mamy nadzieję, jeszcze ciekawsze. Udało się nam namówić do współpracy znanych publicystów, którzy stali się naszymi stałymi felietonistami. Jest wśród nich Kazimierz Krupa, wieloletni szef miesięcznika Forbes, obecnie redaktor naczelny Managera i dyrektor zarządzający kancelarii prawnej Drawbridge. Jest także Przemysław Szubański, wieloletni dziennikarz ekonomiczny piszący do takich tytułów jak Nowa Europa, Gazeta Giełdy Parkiet, Businessman czy Profit. Dołączyli do nas również dwaj dziennikarze – Marek Kos oraz Marcin Zwierzychowski.

Pozostałe zmiany to kwestie techniczne. Udostępniliśmy wyszukiwarkę, którą znajdziecie po prawej stronie menu głównego. Dzięki temu oprócz korzystania z tagów możecie również poprzez samodzielne wpisywanie słów kluczowych przeszukiwać zawartość serwisu Cashless. W wyniku licznych próśb przenieśliśmy na górę artykułów informację o dacie ich publikacji oraz udostępniliśmy przycisk umożliwiający szybki wydruk tekstu.

Ale to nie koniec nowości. Na początku przyszłego roku zaczniemy przygotowywać dla Was codziennie rano, od poniedziałku do piątku, przegląd prasy. Już nie będziecie musieli wertować papierowych gazet czy przeszukiwać sieci, by dowiedzieć się, co dzieje się w branży płatniczej. Zrobimy to za Was. Opis najważniejszych artykułów na temat kart płatniczych, płatności mobilnych, aplikacji finansowych oraz cyberbezpieczeństwa znajdziecie na cashless.pl.

Przeczytajcie także: Getin dołączy do Blika w kwietniu

Czy jest jeszcze coś, co moglibyśmy zmienić? Poniżej znajdują się trzy pytania. Odpowiedzi na nie pozwolą nam ulepszyć Cashless. Będziemy zobowiązani, jeżeli zechcecie nam pomóc.

Za co najbardziej cenisz serwis cashless.pl?
Czego najbardziej brakuje w serwisie cashless.pl?
Jaki jest Twój wykonywany zawód?

Odpowiedzi przesyłajcie do 15 stycznia 2016 r. Spośród czytelników, którzy prześlą najciekawsze wypowiedzi i jednocześnie są odbiorcami naszego newslettera, wybierzemy trzech, których uhonorujemy wejściówkami na całodniowe szkolenie z przepisów unijnej dyrektywy PSD II. Informacje o szkoleniu możecie znaleźc tutaj. Odbędzie się ono 21 stycznia przyszłego roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Wśród wykładowców będzie m.in. dr Jan Byrski, z kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Odpowiedzi prześlijcie na adres: kontakt@cashless.pl. Do newslettera można się zapisać za pośrednictwem zakładki znajdującej się w prawym górnym rogu strony głównej cashless.pl.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: CASHLESS

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies