Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING: płatności Google Pay także dla firm. Zobaczcie, jak dodać kartę do usługi

Wcześniej ING umożliwił już przedsiębiorcom korzystanie z Apple Pay

ING poinformował, że jego klienci firmowi mogą już korzystać z Google Pay. Użytkownicy kart wydanych spółkom prowadzącym pełną księgowość i samorządom mogą dodać do Google Pay wszystkie typy kart firmowych. Natomiast spółki działające na zasadzie uproszczonej księgowości, właściciele i pełnomocnicy jednoosobowych działalności gospodarczych mogą dodać karty debetowe: Visa Business zbliżeniowa oraz Mastercard Business zbliżeniowa.

Przeczytajcie także: Moje ING mobile najlepiej ocenianą aplikacją bankową w Polsce

Dodanie karty firmowej do Google Pay jest proste – wystarczy pobrać aplikację z marketu Google Play, dodać kartę, a następnie potwierdzić jej dane. Przed dodaniem karty wymagane jest zaakceptowanie warunków korzystania z usługi Google Pay. Rozwiązanie zapewnia bezpieczną formę płatności – dane karty w telefonie są zaszyfrowane i zabezpieczone. Co ciekawe wcześniej ING umożliwił już klientom firmowym korzystanie z konkurencyjnego rozwiązania, a więc Apple Pay.

Przeczytajcie także: Nowa wojna Apple i Google

Google Pay to najpopularniejszy w Polsce system do zbliżeniowych płatności mobilnych. Rozwiązanie jest oferowane przez ponad 30 wydawców kart, w tym przede wszystkim banki i fintechy. Google Pay pozwala także na wygodne płatności w środowisku e-commerce. Natomiast ING oprócz Google Pay i Apple Pay oferuje także Garmin Pay (płatności zbilżenowe smartwatchami Garmin), HCE (płatności zbliżeniowe bezpośrednio z aplikacji bankowej) i Blika.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies