Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Program Rewards już dla wszystkich planów Revoluta. Teraz także w bezpłatnym koncie Standard

Wcześniej z rabatów i zwrotu gotówki w Revolut Rewards mogli korzystać w Polsce wyłącznie klienci posiadający konta Premium i Metal

Program Revoluta "Rewards" czyli Nagrody został uruchomiony w Polsce na początku lipca, ale dotychczas mieli do niego dostęp jedynie właściciele kont Premium i Metal. Jak donoszą czytelnicy cashless.pl., teraz w programie mogą uczestniczyć także klienci brytyjskiego fintechu korzystający z bezpłatnego planu Standard. Rzeczywiście odpowiednia zakładka pojawiła się już w aplikacji Revoluta na wszystkich kontach.

Przeczytajcie także: Revolut rośnie jak na drożdżach, ale jego straty też

Informację potwierdza także biuro prasowe Revoluta w Polsce. Aczkolwiek z nowej usługi nie mogą jeszcze korzystać wszyscy klienci brytyjskiego fintechu. – Dostęp do Rewards w koncie Standard mają tylko najbardziej aktywni użytkownicy. Algorytm to sprawdza i uruchamia nową funkcję. Im klient korzysta z naszych usług aktywniej tym więcej otrzymuje ofert – powiedział Stefan Bogucki z biura prasowego Revoluta.

Revolut proponuje dwa rodzaje bonusów: kody zniżkowe oraz zwrot gotówki. Klient otrzymuje kod, który należy wpisać podczas płatności, a zniżka uaktywnia się automatycznie na stronie usługodawcy, jeśli zapłaci się za zakupy kartą Revolut. Drugi bonus, to moneyback – w ciągu 90 dni otrzymuje się zwrot części zapłaconej kwoty, po tym jak płatność zostanie zrealizowana u danego usługodawcy. O szczegółach pisałem w tekście Revolut uruchamia w Polsce program Rewards. Będą atrakcyjne zniżki na zakupy i moneyback.

Przeczytajcie także: Wkrótce nowość w serwisie Moje Usługi

Wśród e-sklepów, w których można czerpać benefity z Rewards, Polscy klienci Revoluta znajdą internetowe witryny z takimi markami jak: booking.com, Zalando, Sephora, Tania książka, AliExpress, New Balance, Wittchen, G2A, Gearbest, RTV Euro AGD, Guest, Kruk czy Smyk. Korzystając z programu można uzyskać od kilku do kilkunastu procent zwrotu za produkt lub usługę opłacone kartą Revoluta.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies