Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wkrótce nowość w serwisie Moje Usługi. ING planuje wprowadzić moduł do zarządzania subskrypcjami

ING o pracach nad nową ofertą informuje w korespondencji kierowanej do użytkowników serwisu Moje Usługi

ING pracuje nad rozbudową funkcjonalności platformy Moje Usługi. Jedną z nowych opcji, która wkrótce ma pojawić się w tym serwisie, będzie możliwość zarządzania subskrypcjami. Chodzi o usługi abonamentowe takich dostawców jak np. Netflix, Spotify czy HBO GO. Tak przynajmniej wynika z korespondencji rozesłanej do niektórych użytkowników platformy Moje Usługi.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadzi moduł do zarządzania abonamentami

Operator serwisu Moje Usługi rozesłał do klientów wiadomości e-mail, w których informuje o prowadzonych pracach nad różnymi funkcjami umożliwiającymi zarządzanie subskrypcjami. Prosi też klientów o wypełnienie krótkiej ankiety, która ma pomóc lepiej dopasować rozwiązanie do potrzeb użytkowników. Pyta w niej m.in. o nazwy usług abonamentowych, z których się korzysta, czy robi się to samodzielnie czy np. wspólnie z rodziną oraz w jaki sposób się za nie płaci.

Moje Usługi to platforma opracowana przez należącą do banku spółkę ING Usługi dla Biznesu. Za pośrednictwem tego serwisu można w jednym miejscu gromadzić rachunki i faktury od różnych dostawców i zarządzać płatnościami np. za telefony, kablówkę, prąd, gaz, itd. Wszystkie rachunki mogą też opłacać się automatycznie. Moje Usługi pozwalają także na korzystanie z płatności odroczonych dostarczanych przez Twisto.

Przeczytajcie także: Aplikacja SGB Mobile już możliwa do pobrania

Popularność usług subskrypcyjnych opłacanych za pomocą kart rośnie, stąd coraz więcej instytucji finansowych wprowadza rozwiązania ułatwiające zarządzanie nimi. Pierwszym bankiem w Polsce, który wprowadził taki moduł do swojej aplikacji na smartfony, jest SGB. Nad podobnym pracuje także Revolut. Więcej na ten temat w tekście Revolut pozyskał 80 mln dolarów nowego finansowania. I zapowiada ciekawe usługi, w tym zarządzanie subskrypcjami.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies