Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
215 zł od Mastercard w zamian za kartę w Pocztowym. Pieniądze przeznaczane są na zakup cegiełek z pomocą dla Caritas

Nowa promocja Pocztowego i Mastercarda trwa do końca roku

Mastercard wraz z Bankiem Pocztowym i Caritas Polska poinformował o nowej promocji w programie Bezcenne Chwile. Posiadacze nowo zarejestrowanych kart Banku Pocztowego z logo Caritas automatycznie powiększą swoje konto w programie o liczbę punktów odpowiadającą kwocie 215 zł, które zamienione będą na cegiełki dobroczynne dla Caritas. Promocja rozpoczyna się 4 sierpnia 2020 r. i potrwa do końca roku.

Przeczytajcie także: PKO daje 200 zł w bonie na Allegro

Dodatkowo posiadacze kart biorących udział w programie lojalnościowym Mastercarda za każdą płatność, także w internecie, otrzymują punkty, które również zamieniane są na cegiełki i przekazywane Caritas. Organizacja przeznacza je na pomoc potrzebującym z serwisu uratujecie.pl. Najwięcej punktów użytkownik zyskuje podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych.

Przeczytajcie także: Promocja Twisto i serwisu Moje Usługi

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, który wcześniej nosił nazwę Priceless Specials. Jego charakterystyczną cechą jest odwrócenie zasad w porównaniu z tradycyjnymi programami. Użytkownik karty najpierw wybiera nagrodę, a dopiero później zbiera punkty, a każdy z nich przybliża go do odebrania bonusu. W przypadku plastiku wydawanego przez Pocztowy z Caritasem tym bonusem jest pomoc dla potrzebujących.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies