Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa Ubera. Będziecie mogli zdecydować, czy w czasie jazdy chcecie rozmawiać z kierowcą

Usługa, zwana Uber Comfort, początkowo będzie dostępna w pięciu polskich aglomeracjach

Uber informuje, że jego klienci od dzisiaj mogą korzystać z nowej usługi. Uber Comfort, to przejazd komfortowym samochodem z kierowcami najwyżej ocenianymi przez użytkowników aplikacji. Cena ma być bardziej przystępna niż w przypadku Uber Black, czyli najbardziej luksusowej wersji usług oferowanych przez Amerykanów w Polsce. Rzeczywiście, za pokonanie około dwukilometrowego odcinka w Warszawie w godzinach szczytu, w przypadku podstawowej wersji Uber X aplikacja naliczy opłatę w wysokości 8,32 zł, przy usłudze Comfort 10,87 zł, Select 13,94 a Uber Black 30 zł.

Przeczytajcie także: Getin wprowadza podwyżki

Na razie przejazdy z Comfortem mogą zamawiać tylko osoby chcące podróżować w pięciu dużych aglomeracjach, to jest w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy Trójmieście. Uber zapewnia, że jeśli wybierzecie tę opcję, przyjedzie po Was samochód taki jak Toyota Corolla Sedan, Auris Combi, Ford Focus Combi, czy Skoda Octavia. Auto nie będzie starsze niż dwuletnie. W przeciwieństwie to usługi Uber X czy Van, kierowca będzie też czekać na klienta do 10 minut.

Przeczytajcie także: Santander z nowym sposobem uwierzytelniania płatności

Uber dodaje, że pasażerowie będą mogli także dostosować warunki przejazdu do własnych potrzeb. Po ustawieniu miejsca docelowego oraz wyborze Uber Comfort, w aplikacji pojawią się dodatkowe opcje. Będzie można poprosić o ustawienie właściwej temperatury w aucie oraz określić, czy ma się ochotę rozmawiać z kierowcą czy też nie. Warto dodać, że w przypadku korzystania z usług Ubera zarówno pasażerów jak i kierowców obowiązują środki ostrożności dotyczące pandemii koronawirusa. Przed wejściem do auta należy nałożyć maseczkę.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies